Іванов Олександр Михайлович

Офтальмолог
Лікар-офтальмолог займається лікуванням різних патологій органів зору. Доктор проводить консультації, призначає обстеження і на підставі отриманих результатів ставить діагноз. Спеціаліст здійснює хірургічне лікування косоокості, глаукоми і катаракти. У своїй практиці використовується виключно традиційні методи лікування захворювань очей.
Запоріжжя вул. Шенвизська (колиш. Леженка), 7 С (зуп. Автовокзал) р.Комунарський

У сына выявили косоглазие. Знакомые посоветовали обратиться к офтальмологу Иванову А.М. Врач уделил много внимания моему ребенку и назначил операцию. Я согласилась и не пожалела об этом. После реабилитации вздохнули с облегчением. Пусть больше таких специалистов, как Александр Михайлович.
Евгения
Об Иванове слышала много хорошего, поэтому когда потребовались услуги офтальмолога, записалась к нему. Действительно знающий врач и внимательный, помог.
Лиза
Очень внимательный и неравнодушный доктор! Иванов все подробно объяснил, рассказал достоинства назначенных препаратов и порекомендовал необходимые процедуры. Все это мне помогло быстро вылечиться.

• 2004 р. — Лікувальний факультет Смоленської державної медичної академії;
  • 2005 — інтернатура в Калузькому філії МНТК "Мікрохірургія ока" зі спеціальності "офтальмологія".
  • Вчений ступінь — кандидат медичних наук.