Федорець Інна Юліанівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Доктор Федорець Інна Юліанівна займається діагностикою та лікуванням захворювань в області гінекології, проводить УЗ-діагностику плоду і малого таза. Виявляє онкологічні та передракові стани репродуктивної системи жінок. Проводить прийом і огляд пацієнтів, призначає лікування запальних процесів. Учасник профільних семінарів та курсів підвищення кваліфікації. Має першу кваліфікаційну категорію.

Анастасія
Добре знаю Федорець, вона прекрасний фахівець з УЗД. Вперше за призначенням лікаря до неї потрапила, потім всю вагітність у неї спостерігалася. Мені приємно обстежуватись у Інни Юліановни - вона компетентний та уважний діагност!
Екатерина
Была у нее на УЗИ, все было сделано качественно
Знаю Инну Юлиановна не первый год. Познакомились, когда вставала на учёт с первой беременностью - деликатная, компетентная. Окружила заботой и уверенностью, что все будет хорошо- а что ещё нужно беременной женщине?) Лишних анализов и препаратов не назначала. Беременность и роды прошли легко. Поверьте, есть с чем сравнивать. Вторую беременность наблюдала другой доктор - и это уже была другая история.

• ТУ "Ендокринна гінекологія".
  • ТУ "Кольпоскопія та УЗД в акушерстві та гінекології".

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• лікування запальних захворювань жіночих репродуктивних систем;
  • УЗ-діагностика захворювань ОМТ, ОЧП, ЩЗ, молочних залоз;
  • лікування гормональних порушень;
  • лікування ракових та передракових захворювань шийки матки.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець