Дорошенко Венера Енверівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог
Лікар вищої категорії
Лікар гінеколог-репродуктолог вищої категорії, спеціалізується у лікуванні проблем безпліддя, фахівець володіє повним спектром передових репродуктологічних технологій, здійснює супутню терапію запальної і інфекційної акушерсько-гінекологічної патології.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Вт

30 КВІ

Ср

01 ТРА

От первого знакомства с Венерой Энверовной до заветных 2-х полосок на тесте прошло всего 1,5 месяца!!! Спасибо, что дарите нам надежду стать родителями, только удачных протоколов!!!
Максим и Оля
Хотим выразить от имени нашей семьи благодарность Венере Энверовне, что после обследования назначила курс лечения и дала столь необходимые рекомендации и теперь мы - родители. Наша мечта сбылась!
Ева
Венера Энверовна вообще покорила меня с первых минут общения. Одни положительные впечатления остались. И самое главное, меня она вылечила, поэтому плохого ничего не могу сказать, только поблагодарить искренне и пожелать успехов в работе.
Спасибо Венере Энверовне,благодаря ей я самая счастливая мать на свете!скоро снова к ней!
Благодаря Венере Энверовне месяц назад я стала мамой очаровательной девочки! Хотя, с 18 лет, глядя на мой диагноз, доктора разводили руками и ставили бесплодие. Доктор подарил мне надежду и помог осуществить мечту. Отдельная благодарность за индивидуальный подход и психологическую поддержку начиная с этапа планирования и до самой беременности. Рекомендую!!!!!

• 1997 р. — Донецький національний медичний університет імені Михайла Горького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1999 р. – інтернатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія";
  • 2001 р. — клінічна ординатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія".

• Курси "УЗД в акушерстві та гінекології", відділення ультразвукової діагностики Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання;
  • Курси Патологія шийки матки та вульви";
  • Курси "Клінічна ембріології", клініка репродуктивної медицини "Надія";
  • Курси "Гінекологічна ендокринологія";
  • ТУ (тематичне удосконалення) "Актуальні питання репродукції людини";
  • ТУ "Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя" та ін.