Дениско-Майстренко Ірина Георгіївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на веденні вагітності, діагностики та лікування патологій матки і яєчників, ультразвукових дослідженнях жіночої репродуктивної системи. Застосовує консервативні методи терапії, також проводить радіохвильове лікування. Лікує запалення, інфекції, гормональні збої, передменструальний синдром.

Stacy Racy
Была записана к гинекологу Дениско И.Г. Доктор внимательная и приятная, провела обширную консультацию по моему вопросу. Что также понравилось -идеальная чистота и приветливый администратор. В очереди не сидела -все четко по времени.
Зинаида
Мне 45 лет. Стала замечать сбои в работе организма относительно женского здоровья. Месячные стали идти не регулярно, появился лишний вес и быстрая утомляемость. Гинеколог Дениско Ирина Георгиевна подобрала для меня специальную схему лечения, учитывая все особенности моего организма. Спасибо.
Ирине Георгиевне Дениско огромное спасибо за ее «золотые ручки». Вам очень повезло, что у вас работает такой специалист. Побольше хороших клиентов!
Катя
Из-за борьбы с лишним весом у меня произошел гормональный сбой в организме. Консультация и последующее лечение у Ирины Георгиевны Дениско помогли решить мою проблему. Доктор очень приятный в общении. На все мои вопросы доктор дал ответ. Замечаний и претензий к врачу нет.

• 2004 р. — Львівський державний університет ім. Данила Галицького. Лікар. Лікувальний факультет;
  • 2006 р. — Львівський державний університет ім. Данила Галицького. Лікар-фахівець. Акушерство та гінекологія;
  • 2014 р. — Українська військово-медична академія. Лікар-фахівець.Лікувальна справа, ультразвукова діагностика;
  • 2016 р. — Українська військово-медична академія.  Лікар-фахівець. Організація і управління охороною здоров’я.

• 2013 р. — «Актуальні питання репродуктивного здоров’я жінки»;
  • 2015 р. — «Діагностика і лікування захворювань шийки матки»;
  • 2017 р. — «Репродуктивне здоров’я жінки 40+»;
  • 2018 р. — «Кератоз,лейкоплакія шийки матки. ІРГОДАГЕ променевої діагностики, при ранньому виявленні патології грудної залози»;
  • 2018 р. — Школа жіночого здоров’я «Гармонія гормонів — основа здоров’я жінки»;
  • 2018 р. — Школа жіночого здоров’я «Невиношування вагітності»;
  • 2019 р. — Курс естетичної гінекології;
  • 2019 р. — Другий міжнародний конгрес допоміжних репродуктивних технологій. Воркшоп з перенесення ембріона.

Лікар-невропатолог надає послуги

• УЗИ в гинекологии;
  • своевременная диагностика патологии шейки матки;
  • профилактика онкопатологии шейки матки;
  • лечение воспалительных заболеваний в гинекологии;
  • лечение нарушений менструального цикла ;
  • планирование беременности;
  • консультирование по поводу невынашивания беременности;
  • ведение нормальной и патологической беременности;
  • подбор метода контрацепции;
  • кольпоскопія;
  • біопсія шийки матки;
  • радіохвильова коагуляція / ексцизія при патологіях шийки матки;
  • онкопрофогляди;
  • кріодеструкція шийки матки;
  • ведення вагітності у жінок з груп високого перинатального ризику;
  • введення акушерського пессарія;
  • проведення вакцинації проти ВПЛ.

Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань

• клімакс (менопауза);
  • мікоплазмоз;
  • міома матки;
  • молочниця (Кандидоз);
  • поліп жіночих статевих органів;
  • поліп порожнини матки;
  • поліп цервікального каналу;