Циж Олександр Васильович

Кардіолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Здійснює консультації, діагностику, спостереження і лікування дорослих і дітей з наступними захворюваннями серця: вроджені вади, порушення провідності і ритму, тахікардії, перикардиту, ендокардиту, стенокардії, артеріальна гіпертензія, відновлення після інфаркту та ін. Володіє широкими теоретичними і практичними знаннями лікувальної терапії в області дитячої кардіології та ехокардіографії.

Вера М.
За последнее время я очень сильно сдала. Постоянная слабость, головокружения и толчки в груди стали настораживать. К врачу обратилась после обморока. И слава богу попала к Александру Васильевичу. Теперь под его чутким контролем лечусь от тахикардии. Стала гораздо лучше себя чувствовать, за что очень ему благодарна.

• 1989 р. — Одеський національний медичний університет;
  • Інтернатура по спеціальності "Кардіологія";
  • 1993 р. – клінічна ординатура при Інституті кардіології ім. Н. Д. Стражеско АМН України;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук