Чигринець Ніна Валеріївна

Пластичний хирург
Лікар вищої категорії
Доктор Чигринець Ніна Валеріївна пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, заступник головного лікаря, пріоритетними напрямками в роботі є пластична, естетична і реконструктивна хірургія. Допомагає пацієнтам відновитися після великих і важких травм, попередити інвалідизацію у онкохворих, усунути вроджені або посттравматичні дефекти частин тіла. Має великий досвід роботи в корекції естетичних і вікових проблем тіла та обличчя. Чигринець Ніна Валеріївна член Асоціацій по естетичної і реконструктивної хірургії.

Желание продлить молодость привело к Нине Валерьевне, о которой просто легенды ходят как о настоящей кудеснице по омоложению. Благодаря ее умениям несколько лет я внешне таки сбросила.

• Владивостокський медичний інститут. Клінічна ординатура за фахом — терапія.

• Курси з ангіології та рентген — ендоваскулярної хірургії, сучасні ультразвукові методи діагностики хворих на серцево-судинну патологію.