Баранов Тарас Юрійович

Пластичний хирург
Лікар вищої категорії
Пластичний хірург Баранов Тарас Юрійович займається виправленням естетичних дефектів за допомогою інноваційних методик. Лікар надає допомогу в лікуванні гіпергідрозу, зміни форми, розміри молочних залоз, корекції інтимної зони, а також проводить ліпосакцію, ринопластику, коригує овал обличчя. Тренер по контурній пластиці Radiesse.

Настя Булгакова
После родов появилась неприятная складка на животе и ноги стали дряблыми и не красивыми. Не могла выйти на пляж, да и муж не так уже смотрел на меня, как раньше. Баранов Тарас Юрьевич решил все мои недостатки в очень короткий срок, все безупречно. Благодарна очень!
Мищенко
Тарас Юрьевич! Спасибо Вам огромнейшее! Вы нас просто спасли. Попали с мужем в ДТП, у обоих по пол лица превратились в просо ужас. Вы нас реально спасли, никуда не обращались, боялись, только ваше внимание, человечность и серьезность нас восстановили на ноги.
Тарас Юрьевич номер 1 в Киеве по коррекции лица Radiesse. Овал, скулы, щеки, минус 10 лет за 30 минут! Без бугров и впадин, естественная молодость. Браво! Спасибо!

• 2006 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність "лікувальна справа";
  • 2009 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, база Київської міської клінічної лікарні №10 "Центр хірургії печінки, підшлункової залози і жовчних проток ім. В.С. Земськова", інтернатура за фахом "хірургія".

• 2012 р. — Тематичне удосконалення "Пластична хірургія кінцівок", кафедра "Пластичної і реконструктивної хірургії" Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на базі Інституту хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова;
  • 2012 р. — Тематичне удосконалення "Пластична хірургія обличча", кафедра "Пластичної і реконструктивної хірургії" Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на базі Центру пластичної мікрохірургії і естетичної медицини "Цертус";
  • 2014 р. — Учасник IV З'їзду Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів "Актуальні питання пластичної, реконструктивної і естетичної хірургії";
  • 2016 р. — Учасник міжнародного конгресу пластичної хірургії ISAPS Visiting Professor Program І;
  • 2016 р. — Учасник міжнародного конгресу пластичної хірургії ISAPS Visiting Professor Program ІІ;
  • 2017 р. — Учасник міжнародного конгресу пластичної хірургії ISAPS Visiting Professor Program ІІІ.

• Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.
Схожі спеціалісти:
Хірург, пластичний хірург
Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург
Хірург, онкохірург, пластичний хірург, судинний хірург