Черненко Марія Андріївна

Офтальмолог
Лікар Черненко Марія Андріївна спеціалізується в галузі офтальмології. Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей у дітей. Доктор займається перевіркою зору, терапією запальних захворювань (каналікулітів, коньюнктивита, ірит, іридоцикліти), видаленням чужорідних тіл з очей. Спеціалізується на офтальмоскопії очного дна, підборі окулярів для зору до необхідного процентним співвідношенням.

Валера
В процессе обследования в этом медцентре было важно услышать мнение хорошего офтальмолога. Черненко Мария внимательный и ответственный врач, подробнейшее заключение составила, дала ряд рекомендаций. Спасибо за участие и профессионализм!
Юлiя
У ребенка были проблемы, педиатр предложила обратиться к этому окулисту, что мы и сделали. Я рада, что мы с ребенком попали на прием своевременно. Теперь все будет хорошо, лечение протекает медленно, но результативно. Спасибо Марии Андреевне
Врач приветливый и улыбчивый. Благодарна за оказанную помощь и заряд хороших эмоций.
Леонид
Наблюдался у этого специалиста с коньюнктивитом. Результатами терапии доволен.

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа", м. Київ.