Єгорова Катерина Сергіївна

Офтальмолог
Доктор Єгорова Катерина Сергіївна спеціалізується в галузі офтальмології. Консультує пацієнтів щодо стану очей, зорової здатності. Застосовує діагностичні методи (периметрію з використанням комп'ютера, очну Скіаскопія, офтальмоскопію дна) для виявлення очних недуг. Промиває канали пошкодження, попадання сторонніх речовин. Надає допомогу при травмах, запальних процесах, патологічних відхиленнях функції очей.

Еремеева
Из-за работы стало падать зрение, обратился в ближайшую клинику и попал к хорошему окулисту. Екатерина Сергеевна провела тесты, посмотрела, назначила терапию. Обращайтесь к врачу своевременно!
Замечательный человек. Быстро оказала необходимую помощь. Спасибо!
Наталия
Я думаю Екатерина Сергеевна вспомнит пациентку с подозрением на гидррцефалию. Вы вернули меня к жизни! Вы, врач офтальмолог, подняли меня на ноги. Без преувеличения, когда меня впервые привезли я лежала. Спасибо Вам!!!!

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця (2004 р.).

• ПАЦ "Офтальмолог" 2 категорія (2009 г.);
  • ПАЦ "Офтальмолог" 1 категорії (2014 р.);
  • ТУ "Сучасні підходи до лікування хворих на цукровий діабет";
  • ТУ "Цереброваскулярні хвороби".

• Учасник Товариства офтальмологів України.