Буяновська Леся Анатоліївна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на комплексній терапії і корекції органів зору. Проводить інструментальну діагностику з метою визначення різкості зору, а також виявлення основних патологічних процесів. Лікує глаукому, астигматизм, короткозорість і далекозорість. Проводить лазерну корекцію зору.
Консультація

Лана
Чудовий, турботливий, уважний лікар. Дякуємо! Це не перший мій візит, але з кожним разом враження тільки краще! Все грамотно пояснює, на будь-які питання відповідає, призначення адекватні і нічого зайвого. Безперечно рекомендую!
Владислав
Хочу висловити подяку за професіоналізм, увагу і чуйність лікаря. Люди як правило цінують таких фахівців. Очі-дивовижний і складний пристрій нашого організму. Але лікар швидко визначила проблему і призначила лікування. Дякую!

• 1996-2002 рр. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.

• 2015 р. — "Сучасні підходи до корекції аметропій в дитячому віці", Київ.
  • 2016, 2018 рр. — науково-практична конференція з міжнародною участю "Филатовские читання", Одеса.
  • 2017 р. — семінар "Сучасні технології і тенденції в офтальмології", Київ.
  • 2017, 2018 рр. — "Рефракція пленер" з міжнародною участю, Київ.
  • 2018 р. — конференція з міжнародною участю Ophthalmichub2018 з курсом естетичної медицини, Київ.
  • 2018 р. — курси по підбору ортокератологических лінз компанії Paragon на базі медичного центру "Айлаз", Київ.
  • 2018 р. — курси ОКТ і ангио-ОКТ, Запоріжжя.

• Член Асоціації офтальмологів України.