Бондаренко Олександр Сергійович

Психолог
Доктор, спеціалізується в області психології. До кожного пацієнта підходить індивідуально, визначається з завданням, намічає кроки до його вирішення і досягає мети. Олександр Бондаренко сприяє створенню внутрішньої гармонії, побудови гармонійних взаємин, комунікацію. Спеціаліст з усунення кризових станів, страхів, панічних атак, депресій і тривожних розладів.

Тактичный и деликатный специалист. Оказал реальную помощь и помог улучшить отношения с сыном-подростком. Ходили с мужем все втроём! Скажу, что работа над собой и признание ошибок - тяжёлый труд и не самое приятное занятие для родителей. Поэтому очень важно попасть к грамотному специалисту, который поможет пройти путь к этим изменениям. Спасибо Александру, искренне рекомендую.
Сергей
Работал с Александром достаточно долго, примерно 6 месяцев. Не мог разобраться с семейными проблемами и понять, что делать дальше. Сейчас всё стало совсем иначе. Когда приходишь к такому специалисту, невозможно не изменится и поверьте, это в лучшую сторону. Не ждите быстрых изменений, всему своё время. Я благодарен за то, что я попал именно сюда.

• 2013 р. — Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Практична психологія».

• 2018 р. —Підхід розвитку — етапи розвитку дитини;
  • 2018 р. — Філософія ТА. Коніракім;
  • 2017 р. — Емоції: рекетні та аутентичні почуття. Емоційна грамотність;
  • 2018 р. — 4 сфери застосування ТА та завершення першого року поглибленого навчання ТА;
  • 2017 р. — Аналіз комунікації: трансакції, погладжування, голод;
  • 2017 р. — Життєвий сценарій;
  • 2017 р. — Его стани;
  • 2017 р. — TA 101;
  • 2014 р. — Сучасні методи психології у роботі з кризовими станами;
  • 2014 р. — Технології роботи вчителя в умовах інклюзивної та спеціальної освіти;
  • 2013 р. — Гармонічні емоції — шлях до щастя, здоров'я та успіху
  • 2013 р. — Профілактика та подолання "синдрому професійного вигорання";
  • 2011 р. — Психологічний тренінг у комунікації, освіті та бізнесі;
  • 2011 р. — Сучасні технології психокорекції;
  • 2011 р. — Сучасні теорії особистості.

• УАТА (Українська асоціація транзактного аналізу);
  • EATA (European Association for Transactional Analysis);
  • НПА (Національна психологічна асоціація);
  • EFPA (European Federation Psychologists Associations).

Працює з запитами

• інтернет залежність;
  • тифлопсихологія;
  • психологія міжособистісних стосунків;
  • психологія особистісного росту;
  • сімейна психологія та стосунки між дітьми та батьками;
  • кризові періоди вікового розвитку.