Бандура Лариса Григорівна

Психолог, психотерапевт
Лариса - психолог, психотерапевт немедичного напряму, гештальт-терапевт. Спеціалізується на лікуванні панічних атак, депресій, підвищеної тривожності, порушень прихильності і іншими особистісними труднощами, також працює зі складнощами у взаєминах, як індивідуально, так і з парами. Проводить психотерапію характеру. Працює з людьми нетрадиційної орієнтації, а також з емігрантами. У своїй роботі Лариса спирається на теорію гештальт терапії, психоаналізу, а також свою людяність, емпатію і практичний досвід власної терапії і на свій великий досвід роботи з клієнтами. Веде прийом дітей з 10 років.

Очень довольны приемом, получили много рекомендаций, многое стало понятно
Мне понравился прием! Приду еще.
Врач высокопрофессиональна, в одной встрече все ёмко рассказала. Быстро появилось ощущение, что мы на одной волне.
Евгения
Прохожу у Ларисы психотерапию и очень довольна, жизнь налаживается во многих сферах. Рекомендую Ларису, как очень хорошего специалиста!
Юрий
Консультация понравилась, чувствую себя легко

• Одеський національний університет імені І.І. Мечникова за спеціальністю «Психолог, викладач психології», спеціалізація — клінічний психолог;
  • Московський Гештальт Інститут (MГI), спеціальність — гештальт-терапевт.

• "Системна сімейна терапія", Інститут Гештальту, Мінськ, Білорусь.
  • "Сімейна терапія: інтегративний гештальт-підхід", Товариство практикуючих психологів "Гештальт підхід".
  • 4 Щорічна конференція «Клінічний підхід у гештальт-терапії», Товариство практикуючих психологів "Гештальт-підхід".
  • «Серйозні психічні розлади» (проф. Розанов В.А., проф. Пілягіна Г.Я.).
  • «Ефективна комунікація» (В. Єзерський).
  • «Психосоматика: причини, механізми, особливості формування» (проф. Розанов В.А., проф. Пілягіна Г.Ю.).