Аністратенко Сергій Іванович

Гінеколог, онкогінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на ендоскопічної хірургії в гінекологи і сучасних методиках терапії передракових патологій, ерозій, збоїв менструального циклу, нетримання сечі, дисплазій, кіст статевих органів, запальних процесів і ін.

Анастасия
Вы врач от Бога спасибо вам за дочь
Анистратенко опытный гинеколог, внимательный и культурный человек. Любой пациентке понравится достойное отношение врача и профессиональное решение ее женским проблем. Поэтому так много у Сергея Ивановича постоянных пациентов.
Дана
Анистратенко тактичный, культурный и компетентный гинеколог. Можете не сомневаться – Сергей Иванович вас выслушает, поддержит, вылечит. Я у него лечилась, так что знаю что говорю.
Надежда
Большое спасибо Сергею Ивановичу за толковое лечение! Очень грамотный врач!
Любовь Ивановна
Благодарна Сергею Ивановичу за проведенное лечение. Хорошо, что обошлись без операции.
Спасибо за консультацию. Всем довольна

• 1990 р. — Луганський національний медичний університет (ЛНМУ), спеціальність «Лікувальна справа», м. Київ;
  • 1991 р. – інтернатура зі спеціальності "Акушерство та гінекологія", ЛНМУ.

• 2012 — ТУ (тематичне удосконалення) "Ендоскопічна хірургія".
  • 2013 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл) та підтвердження вищої категорії за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».