Аблялімова Альбіна Шевкетівна

Акушер-гінеколог, гінеколог-хірург, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, хірург, досконало володіє сучасними методами діагностики і лікування гінекологічних патологій. Здійснює відеокольпоскопію, біопсію шийки матки радіохвильовим методом, радіохвильову і лазерну деструкцію патологій шийки матки, УЗ-діагностику малого таза, щитовидної та молочної залоз. Консультує в питаннях планування сім'ї, лікування безпліддя. Проводить перевірку прохідності маткових труб. Виконує інтимні пластичні операції, внутрішньоматкові ендоскопічні операції.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

19:00
19:30
20:00

Виолетта
Дорогая Альбина Шевкетовна! Я так благодарна судьбе, за то, что мне когда-то посчастливилось Вас встретить... Я хочу чтобы все знали, я считаю Вас самым лучшим специалистом, по моему мнению, именно такими и должны быть все врачи. Восхищаюсь Вашим талантом и профессионализмом. Всегда с гордостью советую своим близким и друзьям, только Вас, Альбина Шевкетовна! Благодарю Вас за Вашу компетентность, не возможно представить сколько за ней стоит многолетнего опыта, и труда... Я знаю, все что задумано сбудется! Успехов, удачи и всего самого наилучшего и светлого желаю Вам! Вы не только, замечательный врач, но и НЕВЕРОЯТНО хороший человек!
С. А.
Велика подяка лікарю Аблялімовій А.Ш, анестезіологу Петрусю І.В., медичному персоналу за надзвичайний професіоналізм, чуйне і доброзичливе відношення, ідеальні умови для проведення процедур, кваліфіковані рекомендації. Надзвичайно вдячна!
Ирина Григор.
Клиника "Здоров'я родини" отличная клиника, рекомендую Всем, у кого есть вопросы! Здесь вы получите полную консультацию, внимательный, а главное, индивидуальный подход к каждому пациенту, домашняя атмосфера и дружный коллектив - это залог вашего здоровья! Много профессиональных врачей. Я обращалась к Аблялимовой А.Ш, Дрозд Е.Н. Я очень довольна результатами и лечения, и обследования.
Александра
Компетентный, ответственный, тактичный специалист. Профессионал своего дела.

• 2008 р. — Кримський державний медичний університет, ім. С. І. Георгієвського, спеціальність "Лікувальна справа", м. Сімферополь.

• 2014 р. — Курси інформації та стажування «Сучасна ультразвукова діагностика захворювань щитовидної залози», Український допплерівський клуб, навчальний центр високих ультразвукових технологій, м. Київ;
  • 2016 р. — курс "Основи ендоскопічної хірургії", Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2016 р. — майстер-клас «Патологія шийки матки: від діагностики та тактики ведення до контролю ефективності лікування».

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург, УЗД-фахівець надає послуги

• консультації в гінекології;
  • УЗД обстеження гінекологічне;
  • обстеження і лікування ерозій та дисплазій шийки матки;
  • оперативна гінекологія — лапароскопія і гістерорезектоскопія;
  • жіноча інтимна пластика;
  • видалення поліпа з матки і цервікального каналу;
  • видалення новоутворень матки і яєчників;
  • видалення кісти бартолінової залози;
  • призначення контрацептивів і постановка внутрішньоматкової спіралі.

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург, УЗД-фахівець займається лікуванням захворювань

• захворювання, що передаються статевим шляхом;
  • порушення менструального циклу;
  • ерозія шийки матки;