Сторінка 2. Діагностичні центри Києва в Оболонському районі

Знайдено 50 клінік

Лара
Пару місяців тому зрозуміла, що стану мамою. Вибрали з чоловіком цю клініку, щоб пройти обстеження, зробити УЗД, бо недалеко від будинку. Але й надалі думаємо приходити сюди, все сподобалося.
Владимир
Отличный врач, шикарное отношение к пациенту.
Інга
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко пояснив діагноз, приділив час і мені, і дружині. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Неодмінно прийду ще на прийом! Дякую за кваліфікацію та знання!
Світалана
Оксана Вікторівна дуже уважно провела прийом. Хороший спеціаліст, все пояснила, запропонував кілька варіантів лікування. Все на досить високому рівні. Зараз мені значно краще Рекомендую цього лікаря-стоматолога. Дякую!
Ігор
Дуже професійно, мені сподобалося, розповів все про мої зуби - що є, і що чекає, якщо не лікувати. На відміну від інших лікарів які обмежувалися лише діагностикою тієї проблеми, з якою я прийшов. Уже проходжу лікування. Усім задоволений!
Анастасія
Прийшла до лікаря за рекомендацією, думала як завжди подивляться халатно, і розведуть руками. Так як ситуація не стандартна, але я була приємно вражена. Лікар мене уважно вислухала та обстежила. Зараз проходжу курс лікування. Усім задоволена.
Астра Дент
Акції
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Мінська23 4 м.Оболонь18 3
Спеціалізована клініка Astra Dent (Астра Дент) забезпечує комплексні стоматологічні послуги. Лікарі установи систематично проходять стажування за кордоном.
  • Ортопантомограма для пацієнтів інших медзакладів 360
  • Рентгенівський знімок 180
  • 3D діагностика обох щелеп з розшифровкою за допомогою штучного інтелекту 900
  • Ортопантомограма 360
  • 3D діагностика: СНЩС 720
Днепролаб
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 27
м.Мінська12 3 м.Оболонь17 7
У відділенні за адресою проспект Героїв Сталінграда, 27 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу та сечі.
  • Ультразвукове дослідження суглоба 700
  • Ультразвукове дослідження суглоба (пара) 1 000
  • Ультразвукове дослідження щитоподібної залози 550
  • Ультразвукове дослідження органів калитки 400
  • Ультразвукове дослідження нирок 500
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь55 11 м.Сирець44 15
Медичний центр "UBL clinic" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
  • Електрокардіограма 200
  • Електрокардіограма з описом 400
  • УЗД скринінг 2-й триместр 750
  • УЗД вагітність малих термінів 600
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 650
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Мінська47 15 м.Оболонь49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД, ультразвукове дослідження передміхурової залози 950
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів мошонки (калитки) 830
  • УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі 730
  • Трансректальне УЗД передміхурової залози та сім'яних пухирців 930
  • УЗД лобкового симфізу 730
7,3
Київ вул. Оболонська набережна, 7, корп.5
м. Поштова площа28 10 м.Тараса Шевченко8 5 м.Контрактова площа10 5
Відвідування дитячого стоматолога у дітей майже завжди викликає стрес, і фахівці стоматології Mom's прекрасно про це знають. Тому кожен дитячий лікар нашої клініки не тільки фахівець високого класу в своїй області, але ще й психолог. Саме таке поєднання в більшості випадків робить лікування комфортним для маленьких пацієнтів. Дитяча стоматологія Mom’s — це...
  • Прицільний рентген знімок 250
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Мінська2 1 м.Оболонь20 5 м.Героїв Дніпра15 10
  • Рентген органів грудної клітки 620
  • Кольпоскопія шийки матки 380
  • Визначення прохідності маткових труб під контролем узд (із застосуванням контрасту) 1 800
  • (Дорослим) Пренатальна діагностика експертного рівня (перший триместр, 11 тижнів 1 день-13 тижнів 6 днів вагітності) при одноплідній вагітності (за бажанням пацієнтів надається відеозапис до послуги) 1 200
  • (Дорослим) Пренатальна діагностика експертного рівня (другий триместр, 18-20 тижнів 6 днів вагітності) при одноплідні вагітності (за бажанням пацієнтів надається відеозапис до послуги) 1 500
Київ вул. Маршала Тимошенко, 4 Б
  • МР-ангіографія артерій головного мозку до та з контрастуванням 3 300
  • МР-ангіографія вен головного мозку до та з контрастуванням 3 300
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 48
м.Героїв Дніпра17 5 м.Мінська25 6 м.Оболонь38 7
Альфа-Віта — це спеціалізований медичний центр, який відкрив свої двері на Оболоні. Основний напрямок діяльності м комплексна діагностика організму з використанням сучасного технічного оснащення. На території центру приймають профільні фахівці. Ультразвукове дослідження проводиться кваліфікованими лікарями. Сучасне обладнання дозволяє оцінити стан органів...
Київ вул. Героїв Дніпра - 3А
м.Героїв Дніпра4 м.Мінська6
MedLife Стаціонар на Оболоні — перший медцентр тільки для жінок! Комплексне обстеження в 20 напрямках медицини, все, що стосуються жіночого здоров’я. Кваліфіковані спеціалісти — кандидати наук, з багаторічним стажем, власна діагностика, лабораторія, УЗД, хірургія та стаціонар. Дбайливе ставлення до кожного пацієнта. Найсучасніші знання, яких досягла наукова...
  • Еластографія молочної залози 800
  • Еластографія щитоподібної залози 750
  • Еластографія печінки та органів черевної порожнини 1 150
  • Еластографія одного анатомічного утворення 600
  • Еластографія лімфатичного вузла 600
Київ вул. Левка Лук’яненка, буд. 21/14
м.Мінська
В Центрі неврології займаємось проблемою гострого та хронічного больового синдрому, також лікуванням депресивних та тривожних порушень, розладів вегетативної нервової системи, панічними нападами, наслідками перенесених гострих порушень мозкового кровообігу, наслідками перенесених нейроінфекцій (в тому числі – COVID-19), хронічною ішемією мозку,...
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 200
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 400