Сторінка 5. Діагностичні центри Києва в Оболонському районі

4,0
Знайдено 48 клінік

Катерина
Хочу подякувати персоналу центра за добре і уважне ставлення до моєї літньої мамі. У центр приїжджали першого серпня. Вона проходила обстеження головного мозку. Ніякого дискомфорту під час процедури не відчувала. Ми залишилися дуже задоволені.
Евгения
Качеством обследования, отношением медицинского персонала довольна. У меня каких-либо претензий не возникло. Спасибо за добросовестность.
Андрій
Доброго дня. Перед МРТ черевної порожнини переживав сильно, але процедура пройшла дуже добре, ніякого страху не було, я сильно здивований.
Юля
Перед исследованием сильно переживала, так как никогда не делала МРТ. Специалист успокоил и рассказал, как все будет проходить. Спасибо.
Яна
Дуже все сподобалося. Весь персонал дуже привітний, дівчинки на рецепшн завжди заспокоять і дадуть відповідь на хвилюючі питання. Спасибо большое за теплий прийом, будемо рекомендувати ваш центр всім знайомим.
Валентина Игоревна
На МРТ тазобедренного сустава записалась сама, так как сильно упала в гололед. Оказалось, что там небольшое смещение.
Київ проспект Героев Сталинграда 4, корпус 4А
м.Оболонь28 5 м.Почайна40 9
Спеціалізованний дііагностичний центр "Уніклініка" профілюється на комплексній діагностиці жіночого здоров’я. Провідні спеціалісти здобули освіту та пройшли стажування у визначних європейських медичних закладах. У діагностичному центрі працюють такі лікарі: генетики, акушери-гінекологи, спеціалісти з пренатальної діагностики, репродуктивного здоров’я,...
Київ вул. Богатирська, 30 , Оболонь
м.Героїв Дніпра41 10
МедімПульс плюс — це сучасний медичний центр, що спеціалізується на проведенні лабораторних та інструментальних досліджень. Всі процедури здійснюються на сучасному і високоточному обладнанні. На підставі результатів, фахівець призначає комплексне лікування.
Київ вул. Героїв Дніпра, 32а
м.Героїв Дніпра6 3 м.Мінська15 5
Мережа сімейних стоматологічних клінік "МЕД-ДЕО Компані" веде прийом в Києві вже майже 20 років. Використання сучасної техніки, інструментарію і матеріалів дозволяє виявити недугу або надати допомогу на будь-якому етапі розвитку патології.
  • УЗД сечового міхура 300
  • УЗД нирок 350
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур) трансабдомінально 500
  • УЗД передміхурової залози (трансабдомінально) 450
  • УЗД передміхурової залози (трансректально) 420
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 8 А
м.Оболонь22 4 м.Почайна32 10
Медичний центр "Наш доктор" відкритий з 2004 року, спеціалізується на постановці діагнозу і лікуванні дитячих захворювань.
4,3
Київ вул. Оболонська набережна, 11 (кор. 2)
м.Оболонь21 30
ЛОР-центр "Наш доктор" надає широкий спектр послуг в області отоларингології. Оснащеність сучасним обладнанням і досвід лікарів дозволяють виконувати весь спектр маніпуляцій навіть за найскладніших захворюваннь ЛОР-органів.
4,3
Київ вул. Маршала Тимошенка, 15 Г , Оболонь
м.Мінська9 5 м.Героїв Дніпра20 6 м.Оболонь22 4
Спеціалізована установа "Центр соціальної медицини" забезпечує комплексні стоматологічні послуги пацієнтам. Клініка почала функціонувати в 2004 році.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
3,7
Київ пр. Героїв Сталінграда, 18 А
м.Мінська15
Центры челюстно-лицевой диагностики 3D
3,3
Київ вул. Лайоша Гавро, 1
м.Почайна18 9 м.Оболонь30 3
Центр щелепно-лицевої діагностики 3D Петрівка спеціалізується в області точного візуального дослідження для стоматологічних цілей. Послуги, які надаються у центрі, — панорамна рентгенографія, КТ, телерентгенографія, 3D-сканування обличчя. З метою діагностики застосовується апарат Planmeca ProMax.