Сторінка 6. Гастроскопія в Києві

Знайдено 68 клінік

Сб Нед Цілодобово
Павлишин Юрий Данилович!высокий профессионализм,компетентность,внимательное отношение к пациенту и желание оказать максимальную помощь,что очень ценно!Спасибо за Ваш труд!
Диана
Вызывали на дом врача, во сколько он будет заранее нам никто не сказал, только то, что заявки будут распределять на следующий день до 15:00, скинули реквизиты чтобы заранее оплатить прием, так как у них почему-то в 2021 году все еще нет терминала. На след.день наяривали с 8 утра на телефон, естественно никто не взял трубку, потому что все спали после трудной ночи, и заказ был не оплачен, так как планировали оплатить его как все проснутся и уже нормально выяснить когда будет врач. А они взяли, и приехали без какого либо подтверждения вообще, в 9 с чем-то утра, чем вызвали сильный стресс у больного старого человека с температурой и давлением. Сам врач отвратительный, пришел, обувь не снял, бахилы не надел, даже руки не помыл. Половину больничного листа вообще не заполнил, практически не осмотрел нормально, все переписал из других анализов, которые уже были на руках, прописал кучу лишнего.

Відповідь клініки:

Шановна пані Діано. Щодо вашого відгуку було проведено службове розслідування, в результаті якого з’ясовано, наступне: 1. Виклик був проплачений та запланований вами для мами Большак Тетяни Вікторівни, хоча вона про це геть не знала. 2. У її медичній картці був указаний лише ваш номер телефону, на який дзвонили неодноразово і в день виклику, і після обробки скарги. Але ніхто не відповідав. 3. Оскільки виклик був запланований та проплачений, то ми мали його здійснити. Правових порушень з боку ADONIS по цим пунктам виявлено не було. 4. Щодо невиконання нашими лікарями санітарних норм, інформація не підтвердилася, хоча профілактична бесіда з цього приводу з лікарями була проведена. 5. З вами намагались зв’язатись протягом кількох днів, щоб повідомити висновок щодо результатів розслідування, але за вказаним номером ніхто не відповідав. Будьте здорові.

Богдана
Мені сподобалася клініка. Чиста, тиха, ніяких черг. Легко можна розрахуватися карткою. Перед прийомом за день телефонують і нагадують, а потім ще посилають смс, щоб точно не забула. Дуже хороший лікар уролог Микола Борисович Литвинов. До цього я два роки мучилася з проблемою, в інституті урології мені не змогли поставити діагноз, на око сказали, що мабуть лейкоплакія, прогнали через купу платних аналізів, а діагноз так і не дали. Я чого вже тільки собі не накрутила... Микола Борисович дуже швидко визначив, що в мене проблема через особливості будови анатомії, зробив усе, щоб допомогти виправити ситуацію. Лікар з розумінням, чуйний, все добре пояснює, жартує, зайвого не радить. Дуже приємно співпрацювати, і головне - є результат. Дякую!
Добрый день. прошла у вас лечение у гастроэнтеролога и хочу написать свой отзыв : 1. При записи к врачу спросили по телефону болею ли я с температурой, была ли заграницей и т д. Считаю эти вопросы нужными в данный момент, но думаю было бы логично при этом ещё проверять температуру при входе в больницу. При записи так же сказали, что нужно маска, у них масок нет и купить не знают где. Думаю для частной клиники с хорошими ценами, это хороший административный пробел. 2. Общение с врачом и диагностика. В этом плане только положительные новости. Врач сделал все, чтобы диагностировать болезнь и назначить лечение. Большое спасибо ! 3. Отправка анализов на почту и запись. За месяц лечения администрация так и не решила вопрос, что ко мне не приходят анализы и походу не планировала его решать. При каждом звонке меня по кругу спрашивали кто я что я к кому я и была ли я за границей. Есть вопрос к общей системе CRM компании либо к пользователям этой системы, почему мои данные нормально не фиксируются в больнице. Итог : по лечению и врачу - огромный плюс и рекомендации. По административным вопросам, общению при входе, общению по телефону огромный минус.
Руслан
Позор! Подзвонили записати до ЛОРа дитину, задали запитання: Чи є температура у дитини і чи не хворіє на якісь віруси? Чи контактувала на протязі 14-ти днів дитина з хворими? Ви серйозно???? Якщо б були здорові то до вас би не записувалися!!! Відповів, що контактувала з хворими.... Відповідь медичного центру шокувала - ВИ АЧТЕ АЛЕ МИ НЕ ПРИЙМЕМО ВАС!! Позор і ганьба!!! Вам по-ходу там самим лікування потрібно....психолога!!! Не рекомендую клініку ВЕСТА!!!!
Зелинская Анна
Хочу сказать огромное спасибо врачу вертебрологу Бабун Д. В. и массажисту Олейниченко Леночке за теплый прием и правильное лечение. Эти люди действительно специалисты своей профессии. Поставили правильный диагноз назначили правильное лечение которое действительно помогло. А еще понравилось что все без пафоса но все на высшем уровне. Спасибо вам огромное, желаю вам здоровья и чтоб дальше помагали людям!!!!
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...
  • Уреазний тест на Гелікобактер (Helicobacter pylori) в біоптаті слизової шлунку 220
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Медичний центр "Веста" спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для пацієнтів всіх вікових категорій. В установі ведуть прийом андрологи, терапевти, дерматологи, гінекологи, неврологи, офтальмологи, хірурги, педіатри та інші фахівці.
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) в медикаментозному сні 2 800
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) 800
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м. Академмістечко15
Багатопрофільний медичний центр "ЛЕЛЕКА" - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • Гастроскопія без анестезії 2 200
  • Гастроскопія під наркозом 4 500
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
  • Гастроскопія
Київ с. Бузова, вул. Садовського, 34 А
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
Київ вул. Княжий затон, 9 , Позняки
м.Позняки14 8 м.Осокорки16 8
Лікувально-діагностичний центр ADONIS (Адоніс) на Княжому Затоні надає широкий спектр якісних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки діяльності центру: ультразвукова діагностика, лабораторні аналізи, андрологія, маммология і гінекологія, репродуктологія, хірургія та урологія. У клініці також можна записатися на консультацію до офтальмолога і...
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • Езофагогастродуоденоскопія 2 320