Сторінка 5. Діагностичні центри Києва (субота)

Знайдена 561 клініка

Сб Нед Цілодобово
Алексей Щербань
09.11.2021 вдруге відвідав Universum.Clinic. Терапевт Івасенко Марія Михайлівна надала вичирпну інформацію про вакцину проти пневмонії "Превенар 13" та відповіла на всі додакові питання які цікавили мене по календарю щеплень. Що цікаво, після щеплення "Превенар 13", тобто від 13 агресивних штамів пневмококу ні рука, ні якась інша частина тіла не боліла, тільки під час 310 кілометрової подорожі до дому, до м.Глухів, що на Сумщині трохи "покидало" в жар і відпустило, температура зараз 36,0, підвищенної поки що не було, може це тому що останні років 20 у мене температура при ГРЗ чомусь не підвищується. Починаючи з червня 2021 року до теперішнього часу привився 3-ма різними вакцинами, а саме 1) "Короновак", 2) "Ваксигрип тетра", 3)"Превенар-13". Тому випробувавши на собі ці вакцини маю повне моральне право рекомендувати даний курс вакцинації іншим громадянам нашої держави.
Борис
Чудовий спеціаліст, та просто хороша людина. Давно не була у таких кваліфікованих спеціалістів. УЗД органів черевної порожнини провів дуже детально. Всім цілком задоволена. Зараз проходжу лікування. І почуваю себе краще. Рекомендую!
Римма
Тарас Юрійович - прекрасний кваліфікований фахівець. Дуже комунікабельний, розповіла мені про все що він робить в даний момент. Інколи навіть показував картинку на моніторі, правда я в тому зовсім нічого не розумію. Але лікар мені намагався все пояснити.
Дуже приємна жінка, все пояснила кілька разів. Спокійно мене вислухала, відповіла на всі питання і готова була мене ще слухати. Тому я дуже задоволена. Розповіла про кожний призначений препарат, та його дію. Буду ще звертатися. Дякую!
21.04.2017
Дуже сподобався прийом. Лікар професіонал своєї справи, та намагається усіма силами вирішити проблему. Маю велику надію, що вона зможе мені допомогти. Перший прийом, справив дуже позитивне враження! Прийду ще! Рекомендуватиму!
Христина
Самий кваліфікований педіатр. Дуже добре пояснила проблему, і як з нею боротися. Чітко розповіла про КОЖНИЙ препарат, який вона призначила, та як він буде впливати на проблему. Прийомом залишилися дуже задоволена. Рекомендую!
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Центр "Меддопомога" спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
  • Гастроскопія вдома 4 000
  • Гастроскопія вдома з біопсією 6 000
  • УЗД нирок вдома 2 300
  • УЗД щитовидної залози вдома 2 000
  • Доплерографія вен (УЗД вен) нижніх кінцівок 3 000
Київ вул. Володимира Винниченка, 4
м.Золоті ворота19 9 м.Університет24 10 м.Площа Незалежності31 15
Багатопрофільний медичний центр "Універсум клінік" надає медичні діагностичні послуги, проводить лікування різних захворювань у дорослих і дітей.
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 280
  • Полісомнографія (скринінгова полісомнографія) апаратом Mawi Sleep Test ( 1 ніч вдома) 2 900
  • Полісомнографія(скринінгова полісомнографія) апаратом Mawi Sleep Test ( 2 ночі вдома) 4 900
  • Моніторинг ЕКГ ( Холтер )апаратом Mawi Cardio (3доби) 5 950
  • УЗД серця (ехокардіографія) 950
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Відеоколоноскопія 2 640
  • Колоноскопія з анестезією (медикаментозний сон) 4 665
  • Відеобронхоскопія 1 540
  • Бронхоскопія з анестезією (медикаментозний сон) 3 450
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія 1 630
Київ вул. Платона Майбороди, 32 , Лук'янівка
м.Лук'янівська15 8 м.Тараса Шевченко39 10 м.Дорогожичі27 6
Центр МРТ діагностики "Нейромед" — медичний заклад, який спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • МРТ головного мозку (голови) 2 100
  • МРТ ділянки мосто-мозочкових кутів, внутрішніх слухових проходів, прицільна візуалізація черепних нервів задньої черепної ямки і оглядова обстеження головного мозку 1 650
  • МРТ гіпофіза 1 650
  • МРТ орбіт, зорових нервів, хіазми і оглядове обстеження головного мозку 1 650
  • МРТ навколоносових пазух, порожнини носа і оглядове обстеження головного мозку 1 650
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • УЗД органів малого тазу 560
  • УЗД молочних залоз 560
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка + жовчний міхур + жовчні протоки + підшлункова залоза + селезінка) 740
  • УЗД нирок 490
  • УЗД сечового міхура 390
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • УЗД лімфовузлів (одна група) 400
  • УЗД жовчного міхура та печінки 370
  • УЗД колінних та плечових суглобів 540
  • Доплерографія аорти 500
  • Доплер судин (артерії або вени) верхніх кінцівок 550
Київ вул. А. Малишка, 3а
м.Дарниця3 2
Abbe optic — це центр офтальмології, який працює, як для дорослих пацієнтів, так і малюків. Звернутися в офтальмологічну клініку можна для отримання консультативної допомоги в питаннях вибору очок, проведення огляду, а також діагностики з використанням сучасних апаратів німецького виробника.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки9 м.Славутич9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що...
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі, включаючи дослідження уродинаміки сечових шляхів 590
  • УЗД трансабдомінальне органів заочеревинного простору (нирки, наднирникові залози, сечоводи, сечовий міхур) 690
  • УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур), без нирок 690
  • УЗД трансректальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур) 790
  • УЗД нирок 590
Київ вул. Героїв Полка Азов, 27/23
м.Мінська14 2 м.Оболонь12 3
Медем (MEDEM) — це спеціалізований багатопрофільний медичний центр амбулаторного типу. Основний напрямок діяльності — надання послуг по всіх клінічних напрямками. Ключова перевага центру — широкий спектр опцій для пацієнтів будь-якого віку.
  • УЗД нирок 500
  • УЗД нирок з наднирниками 550
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки) 800
  • УЗД м’яких тканин (одна ділянка) 400
  • Доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій або вен) 600
Акції
Київ вул. Гната Хоткевича 8
м.Чернігівська5 1
Медичний центр "Лікар і я" - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології,...
  • УЗД органів малого тазу транс-абдомінальне 580
  • УЗД органів малого тазу трансвагінальне 600
  • Комплексна ехокардіографія 700
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок 650
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 700