Задоріжний Богдан Ігорович

Онкохірург, уролог, хірург
Досвідчений клінічний онколог, уролог, хірург. Консультує пацієнтів (в тому числі, онлайн), призначає діагностичні процедури, визначає план лікування; проводить оперативні втручання, різного ступеню складності та інтервенційні діагностичні процедури (біопсії, пункції, стомії, дренування, в тому числі під контролем КТ та УЗД), запроваджує в практику міжнародні протоколи лікування.

Анастасия Стасик
Була на прийомі у Богдана Ігоровича. Прекрасний лікар, дуже уважний. Все чітко і по справі, ніякої води. Пояснив все максимально просто. Спокійний та врівноважений, що дуже важливо саме для мене. Найприємніші враження від консультації. Дякую за професіоналізм і відповіді на всі мої мільйони питань!
Тетяна
Лікарь хоть і молодий, але дуже професійно- компетентний, уважний, людяний. Лікування підбирає оптимальне враховуючи клінічні дослідження. Рекомендую.
Олена Г.
Найкращі рекомендації та велика подяка клініці та її хірургам - Сергію Петровичу Одарченко та Богдану Ігоровичу Задоріжному. Постановка діагнозу здійснювалась із швидким залученням всіх необхідних спеціалістів, хірургічне втручання проведено з мінімальним постопераційним дискомфортом. В цих докторів реально «золоті руки». До того ж не залишили без відповіді всі наші запитання, надали дуже змістовні та зрозумілі консультації. Очікуємо подальшої терапії в цій клініці.
Катерина
Хочу висловити вдячність Задоріжному Богдану Ігоровичу, я отримала професійну консультацію, задоволена прийомом. ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНОГО ЛІКАРЯ!!!
Дарья
Хочу подякувати за теплий прийом і професійну консультацію лікаря Задорожного Богдана. Під час прийому лікар виявив доброзичливість і високий професіоналізм, рекомендую від усього серця!
Анастасія
Була на конультації у Задоріжного Б.І., отримала змістовну консультацію, лікар дуже уважний. Рекомендую лікаря та клініку !

• 2018 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, “Лікувальна справа”, “Клінічна онкологія”.
  • 2019 р. — Національна медична академія післядипломної освіти Шупика П.Л., “Онкохірургія”, “Урологія”.

• Відділення загальної хірургії університетського госпіталю у місті Ресіфі, Бразилія;
  • Поглиблений курс тематичного вдосконалення ESMO "Нейроендокринічні пухлини", м. Барселона, Іспанія;
  • Курс тематичного вдосконалення ESMO «Мультидисциплінарний підхід, стандарти діагностики та лікування пухлин мозку», м. Лугано, Швейцарія;
  • Курс тематичного вдосконалення ESMO "Сучасні стандарти лікування та діагностики колоректального раку", м. Лугано, Швейцарія.

• Європейське товариство медичної онкології (ESMO);
  • Американська асоціація онкологів (NCCN).

Лікар-онкохірург, уролог надає послуги

• консультація пацієнтів (у тому числі онлайн);
  • призначення діагностичних процедур; призначення плану лікування;
  • проведення оперативних операцій різного ступеня важливості та інтервенцій, діагностичні процедури (біопсія, пункція, дренаж, у тому числі під контролем КТ та УЗД).

Лікар-онкохірург, уролог займається лікуванням захворювань

• рак молочної залози;
  • рак шлунку;
  • рак нирок;
  • рак передміхурової залози.