Гюльбандян Софія Костянтинівна

Дерматовенеролог, Дитячий дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Приймає пацієнтів з венеричними патологіями. Виконує дерматоскопію, проводить видалення новоутворень. Лікує розацеа, акне, вугровий хвороба, атопічний дерматит, псоріаз, вірусні та інфекційні захворювання шкіри.

Олександр
Я була на консультації, можу сказати що лікар досить фаховий, добре розуміється у своїй сфері. Дуже гарно відноситься до пацієнтів, і старається розібратись в проблемі. Дала досить гарні поради та рекомендації. Прийду повторно!
Ген
Чарівний лікар! Професіонал! Все детально пояснила та розписала. Неймовірно комунікабельна, та товариська. Вміє заспокоїти пацієнта, та запевнити у позитивному результаті лікування! Прийомом залишилася дуже задоволена. Рекомендую!

• 2015 р. — лікувальна справа, Дніпропетровський медичний інститут.

• Член асоціації дерматолог України.
  • Член асоціації дерматологів Дніпропетровської області.

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, онколог, косметолог надає послуги

• дерматоскопія;
  • видалення новоутворень.

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, онколог, косметолог займається лікуванням захворювань

• алопеція;
  • акне;
  • розацея;
  • псоріаз;
  • дерматомікози;
  • оніходістрофії;
  • інфекційні захворювання шкіри;
  • вірусні захворювання шкіри;
  • захворювання, які передаються статевим шляхом.