Дяговець Сергій Анатолійович

Уролог
лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних патологій. Виконує ультразвукове дослідження передміхурової залози, цистоскопію, біопсію простати. Лікує аденому передміхурової залози, фімоз, варикоцеле, цистит, гіперактивний сечовий міхур, еректильну дисфункцію. У роботі використовує сучасні методики.

Катя И.
Мені сподобалося! Лікар уважно вислухав мої скарги, я прийшла до нього уже з готовими аналізами, так як я медик, маю уявлення що потрібно було б цьому спеціалісту. І сьогодні, лікар мені детально розписав лікування. Спеціаліста рекомендую!
Це була одна з кращих і вичерпних консультацій в моєму житті. Лікар дуже довго, докладно, детально розписував причинно-наслідкові зв'язки. Чому, і що у мене сталося. Надав мені повний опис ситуації. Призначив лікування. Лікар дуже сподобався.
Кучер Ирина.
11 квітня '21р.
Хороший врач, внимательный, даёт полное разъяснение по поводу лечения. Спасибо большое.

• 2009 р. — закінчення ДМА.
  • 2011 р. – закінчення інтернатури за спеціальністю "Урологія".

• 2018 р. — "Сучасні питання онкоурології" 1 міс., м. Харків.

• Асоціація урологів Дніпропетровської області.

Лікар — уролог надає послуги

• цистоскопія;
  • УЗД;
  • ТРУЗД;
  • біопсія простати;
  • мазок-зішкріб з уретри;
  • андрологічні операції;
  • інстиляції сечового міхура.

Лікар-уролог займається лікуванням захворювань

• фімоз;
  • водянка яєчка;
  • простатит;
  • орхоепідидиміт;
  • інфекції що передаються статевим шляхом;
  • гіперактивний сечовий міхур;
  • еректильна дисфункція.