Лось Євгенія Миколаївна

Акушер-гінеколог
лікар першої категорії
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Протягом 18 років успішно діагностує і лікує захворювання шийки матки, порушення статевого розвитку і менструального циклу, молочницю і маткові кровотечі. Виконує установку внутрішньоматкової спіралі.

Лікар працює в клініках:
Дніпро вул. Глінки, 7 р.Шевченківський
Дніпро Вул.Набережна Перемоги 110 р.Соборний

Катя
Много лет наблюдаюсь у Евгении Николаевны. Прекрасный доктор с огромнейшим опытом. Очень аккуратна в работе – мне не бывает больно при ее осмотрах, лечение выписывает недорогое, но эффективное. И всегда поможет советом, когда это нужно. Всем ее советую.

• 2001 р. — Дніпропетровська медична академія.

• 2015 р. — школа-семінар "Вагітність високого ризику";
  • 2015 р. — школа акушерів-гінекологів "Гармонія гормонів-основа здоров'я жінки. Сучасний підхід до менеджменту аномальних маткових кровотеч";
  • 2016 р. — школа акушерів-гінекологів "Гармонія гормонів-основа здоров'я жінки";
  • 2016 р. — семінар "Здоров'я жінки в 21 столітті";
  • 2017 р. — семінар "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги";
  • 2017 р. — міжнародний конгрес "Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід у безперервному професійному розвитку лікаря";
  • 2017 р. — науково-практична школа-семінар "Захворювання молочних залоз: від виявлення до лікування";
  • 2017 р. — науково-практична конференція "Еволюційна гінекологія. Критично мислити. Чесно дискутувати";
  • 2017 р. — науково-практична школа-семінар "Репродуктивне здоров'я 40 плюс";
  • 2018 р. — школа-семінар "Профілактика, лікування і реабілітація порушень репродуктивного здоров'я молоді";
  • 2018 р. — ТУ "Ендокринна гінекологія" ХМАПО;
  • 2018 р. — міжнародний майстер-клас по кольпоскопії. "Актуальні проблеми і контраверсии менеджменту передраку шийки матки";
  • 2018 р. — міжнародний форум "Сучасні питання акушерства і гінекології";
  • 2018 р. — тренінг "Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки";
  • 2018 р. — науково-практичний семінар з міжнародною участю "Репродуктивна ендокринологія-междисциплінарний підхід";
  • 2018 р. — науково-практична конференція "Молочна залоза як міждисциплінарна проблема";
  • 2019 р. — тренінг-практикум по кольпоскопії "Патологія шийки матки, неоплазія";
  • 2019 р. — тренінг "LSIL в результаті скринінгового дослідження, кого і коли лікувати?";
  • 2019 р. — ПАЦ "Акушерство і гінекологія" ХМАПО.

• Член асоціації гінекологів України;
  • Член асоціації кольпоскопистов України.