Молчанова Олена Сергіївна

Гінеколог, акушер-гінеколог
лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на комплексній терапії гінекологічних захворювань. Лікує запальні та інфекційні хвороби. Займається терапією ерозії, видаляє кісти. Веде облік вагітних, бере участь в пологах, допомагає в післяпологовий період. Приймає за попереднім записом.

Доктор очень внимательная. Понятно объяснила мне мою проблему и назначила эффективное лечение. Спасибо доктору за профессионализм! Рекомендую!

• Дніпропетровська медична академія, факультет «Лікувальна справа», 2001-2007 р. диплом з відзнакою.

• Тренінг на тему: «Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки», Школа кольпоскопії, онкогінеколога Наталії Лігірди, Всеукраїнська асоціація гінекологічних онкологів, м. Київ, 2019.
  • Селективний цикл "Патологія шийки матки", ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України", 2019.
  • Тренінг на тему: «LSIL в результаті скринінгового досягнення VS LSIL в результаті діагностичного досягнення. Кого і коли лікувати?", Школа кольпоскопії онкогінеколога Наталії Лігірди, Всеукраїнська асоціація онкологів-гінекологів, 2019.
  • Курси з ізосерології та трансфузіології, КУ "ДОСПК ДОР", 2015.
  • ТУ «Реанімаційна та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології», ДЗ "ДМА МОЗУ", кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО, 2015 р.
  • ПАЦ "Акушерство та гінекологія", ДЗ "ДМА МОЗУ", кафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПО, 2015.
  • Теоретичний курс на тему «Медикаментозне переривання вагітності», ТОВ «Мір-фарм», 2010.
  • "International and domestic standarts for the provision of gynecological care", EACCME, МОЗ України 2019.
  • "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги", НМАПО ім. Шупика, 2019.
  • "Стандарти надання акушерсько- гінекологічної допомоги населенню України", ДМА, 2018.
  • "Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні", ДМА, 2017.
  • "Вульвовагінальна патологія. Терапевтична стратегія", НМАПО ім. Шупика, 2016.
  • "Жіноче здоров'я в 21 столітті", НМАПО ім. Шупика, 2016.
  • "Програма скринінгу раку шийки матки", КЗ "КОД" "ДОР", 2016.
  • "Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні", ДМА, 2016.
  • "Перинатальні, акушерська та гінекологічні аспекти репродуктивної ендокринології", НМАПО ім. Шупика, ДМА, 2015.
  • "Здоров'я матері, плода і новонародженого в Україні", НМАПО ім.. Шупика, 2015.

• Член Асоціації гінекологів України.
  • Член Асоціації кольпоскопістів України.