Максименко Ольга Миколаївна

Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на відновленні естетики, проводить комплексну підготовку ротової порожнини до протезування. Лікує пульпіт, періодонтит, карієс. Знімає камені з зубів, здійснює професійну чистку. Займається пломбуванням. Приймає за попереднім записом.

Лікар працює в клініках:

Лікар дуже докладно все пояснив та відповіла на всі мої запитання. Спеціаліст на європейському рівні кваліфікації. Я обрала лікаря для своєї дитини! Тепер будемо лікуватися лише у Ольги Миколаївни. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо!
Ірина
Все було чудово. Спасибі, що є такий лікар як Ольга Миколаївна. Вона дуже кваліфікований фахівець. Видно, що підходить до справи серйозно. Немає ніякого обману. Моєму синові також дуже сподобалося. Я задоволений. Прийдемо ще!
Любов
03 квітня '21р.
Чудовий лікар. Лікую молодшу дитину, вона максимально терпляча та ніколи зайвого не радить. Дуже рекомендую
Яна
Очень опытный и корректный доктор. Составлен план лечения

• 2007 р. — закінчила Донецький державний медичний університет ім. М. Горького.

• 2011 р. — "Вільний дизайн в реставрації передніх і бічних зубів", м. Донецьк.
  • 2012 р. — "Сучасні методи лікування карієсу зубів у дітей", м. Донецьк.
  • 2012 р. — "Адгезивні мостовидные конструкції. Прямий метод. Нові можливості", м. Донецьк.
  • "Paediatric dentistry. New generation", Київ.
  • 2016 р. — "Інструментація і обтурація", м. Київ.
  • 2016 р. — "Естетична стоматологія", м. Київ.
  • 2016 р. — "Лікування пульпітів і періодонтитів в дитячій стоматології", м. Харків.
  • 2017 р. — "Пряма композитна реставрація передніх зубів", м. Сімферополь.
  • 2017 р. — "Травми тимчасових зубів", м. Сімферополь.