Романчук Іванна Миколаївна

Стоматолог
Стоматолог-пародонтолог, надає як планову, так і строкову невідкладну, медичну допомогу. Схему консультації та огляду будує на підставі особливостей пацієнта. Займається пломбуванням постійних зубів, проводить професійну чистку зубного ряду від отверділого зубного нальоту і каріозних поразок

Юля
Подруги посоветовали сходить с ребенком к ней - говорят, и лечит хорошо, и детям нравится. Это и вправду так) не знаю, какой магией она владеет, но быстро нашла подход даже к моему сыночку (он обычно не любит незнакомцев, особенно врачей)
Маша
Ребенку она нравится и лечит хорошо. Что еще надо? Рекомендую
Жанна
30 травня '16р.
Это врач, которому доверяешь!Здоровья Вам и дальнейших успехов!

• 2008 р. — Кримський Державний Медичний Університет ім. С.І. Георгіївського;
  • 2010 р. — Інтернатура.

• 2008 р. - «2-а міжнародна конференція "Актуальні питання стоматології і клінічної пародонтології»;
  • 2008 р. — «Відновлення коронкової частини зуба : шляхи, методи вирішення проблеми», науково-практичний семінар;
  • 2008-2009 рр. — Курс «Актуальні питання клінічної пародонтології» (6 ступенів), освітній центр "Стаміл";
  • 2009 р. — «Навколо зуба за 360 хвилин», тренінг-семінар компанії Ultradent;
  • 2009 р. — «Оптимальні алгоритми дій персоналу стоматологічної клініки. Щоб пацієнт сказав: "Так"»;
  • 2011 р. — «Мотивація пацієнта в стоматології», авторські семінари А.Б. Бичуна, освітній центр "Стаміл";
  • 2011 р. — «Невідкладна допомога при соматичній патології в практиці лікаря-стоматолога», авторський семінар-тренінг А.Б. Бичуна;
  • 2014 р. — «Рішення періапікальних проблем в эндодонтії», ін. А. Кастелучі.

Лікар-стоматолог надає послуги

• Профілактика захворювань пародонту;
  • Консервативне лікування тканин пародонту;
  • Апаратні методики;
  • Професійна гігієна та навчання індивідуальної гігієни з підбором засобів;
  • Хірургічне лікування захворювань пародонту;
  • Скейлінг (SRP, кюретаж);
  • Vector-терапія;
  • плазмоліфтінг;
  • ФДТ (лазер);
  • Різні види клаптевих операцій;
  • Хірургічне подовження коронки зуба;
  • Закриття рецесій;
  • Спрямована кісткова регенерація.