Кардіологи в Житомирі

Первинна консультація лікаря кардіолога в клініці «Oxford Medical» 470
Отличный специалист. Всем довольна
12 вересня '16 г.
Наталя
Якось звернувся зі скаргами на здоров'я до Кравченко. Доктор призначила мені лікування і змусила задуматися про шкідливі звички. Через місяць вже було помітно поліпшення самопочуття. Продовжую консультуватися у лікаря, все влаштовує.
01 вересня '16 г.
Леонід
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
03 березеня '17 г.
31 рік досвіду
Врач кардиолог высшей категории профессиональной квалификации, специализируется в функциональной диагностике и терапии нарушений сердечного ритма и ишемической болезни сердца, Имеет большой опыт в диагностировании, терапии сердечной недостаточности и вегетососудистой дистонии. Оказывает помощь при сердечно-сосудистых и дыхательных нарушениях у плода и новорожденных. Галаган Владимир Николаевич Член Асоциации кардиологов и аритмологов.
Сімейний лікар, терапевт, кардіолог, невролог, гастроентеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань шлунку, серцево-судинної та нервової системи. Проводить терапію гастриту, язви, інфаркту, ішемії, невритів на неврозів. Схему лікування розписує після комплексної діагностики. На практиці використовує сучасні методі терапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів серцево-судинної системи, ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності. Також приймає пацієнтів з артеріальною гіпертензією, тахікардією та міокардитом. Займається розшифровкою ЕКГ.
Терапевт, гастроентеролог
Терапевт, кардіолог
Житомир вул. Любарська, 4
Викликати лікаря додому
Спеціаліст проводить кардіологічний огляд, оцінку обстежень, лікування аритмій, ішемічної хвороби, серцевої недостатності, відновлення та контроль ритму серця.
Житомир вул. Вітрука, 32