Сторінка 4. Приватні клініки в Вінниці

Знайдено 134 клініки

Наталія Зарудіна
Добрий день! Хочу висловити щиру подяку висококваліфікованому спеціалісту хірургу Костаняну Ваніку Арменовичу за вчасну діагностику, оперування та лікування. Місяць тому я звернулася до Центру із сліпотою лівого ока - відшарування сітківки. Ванік Арменович провів успішну операцію на сітківці та замінив кришталика. Щиро дякую за професіоналізм, уважність, доброзичливість, за можливість знову бачити! Бажаю успіхів у вашій благородній діяльності! Дякую всьому персоналу Центру за турботу. Рекомендую своїм знайомим ваш Подільський центр зору!
Ярова Людмила
Добрий день! Місяць тому батькові видалили катаракту. Операція пройшла успішно. Хочу відзначити не лише високий професіоналізм, а й шанобливе ставлення всієї команди лікарів до людей похилого віку. А особлива подяка лікарю від Бога - Назарчук Галині Григорівні.
Оля Манченко
Доброго дня! Хочеться сказати величезне дякую найкращому лікарю Кривовязу Сергію Олександровичу за Ваші золоті руки, Ви справжній професіонал своєї справи, дякую за те що дали змогу бачити цей світ по новому. Бажаю Вам здоров'я, успіхів і вдячних пацієнтів!
Вікторія Ващенко
Леванчук Сергій Михайлович, приємно вражена, це саме той випадок, коли розумієш, що фахівці в нашій медицині є і це лікарі від Бога. Щиро вдячна за високий професійний рівень, чіткий, вірний діагноз і коректне лікування дали позитивний результат, який дав змогу уникнути операції. І що найбільш неймовірно в наш час це мінімум коштів і комфортне спілкування з лікарем. РЕКОМЕНДУЮ і сама буду звертатися в разі необхіднтсті. Міцного Вам здоров'я, Сергію Михайловичу і всіх благ
Вінниця вул. Зодчих, 7
Подільський центр зору спеціалізується в галузі офтальмології, займається діагностикой, лікуванням та профілактикою різноманітних захворювань очей, порушень зору.
  • Базовий огляд дорослого 350
  • Огляд дитини до 3-х років 200
  • Огляд дитини від 3-х років 300
  • Пакет обстежень - сітківка 800
  • Пакет обстежень - рефракційний 600
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Медичний центр лазерного лікування вен займається діагностикой та терапією судинних захворювань.
  • Консультація флеболога
  • Лікування варикозу
  • Склеротерапія
  • Мікрофлебектомія
  • Пінна склеротерапія
5,5
Вінниця вул. Амосова, 6 (кол. вул. Медведєва)
Центр сучасної діагностики «МедіЛюкс» створений у 2010 році, спеціалізований у галузі ультразвукової діагностики високого рівня.
5,4
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Центр психо-соціального розвитку «Амадея на Монастирській» спеціалізується в галузі психологічної допомоги дітям та дорослим.
  • Консультація психолога
  • Консультація психолога
  • Консультація психотерапевта
  • Сеанс психотерапії
  • Консультація логопеда
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Медичний центр «Віоламед» створений у 2011 році, спеціалізований на якісній діагностиці та лікуванні жіночих захворювань гінекологічного та акушерського характеру.
  • Ручна вакуум-аспірація вмісту порожнини матки після МПВ
  • Первинний огляд гінеколога (кандидат медичних наук)
  • Первинний огляд гінеколога
  • Консультація акушера-гінеколога (кандидат медичних наук)
  • Консультація акушера-гінеколога
Вінниця ш. Хмельницьке, 108
Медичний центр «Євро Медсервіс» був відкритий у 2010 році, спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної діагностики та спіральної комп’ютерної томографії.
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
  • Медикаментозний аборт (входит узи конс и препараты) 3 400
Вінниця, вул. Соборна, 20
4,5
Вінниця, вул. Замостянська, 20 А
Вінниця вул. Маяковського, 141
Лікувально-діагностичний медичний заклад "Приватна лікарська практика 36.6" надає пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування ЛОР-захворювань та набір медичних послуг педіатра. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом практичної діяльності.
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" спеціалізується у галузі ультразвукової діагностики високого рівня. Спеціалісти, що здійснюють прийом дорослих та дітей, мають багаторічний досвід та наукові ступені у цьому напрямку.
5,2
Вінниця пр-т Коцюбинського, 6 (каб. №10)
Кабінет судинного хірурга Сандера С.В. у Вінниці надає кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам, що страждають на варикоз, утворення тромбів та інші судинні захворювання. Пацієнтів приймає кваліфікований хірург, кандидат медичних наук.
Працює з
Пн: 13:00-16:00 Ср: 13:00-16:00 Пт: 13:00-16:00