Кабинет ультразвуковой диагностики на Театральной

Вінниця, (Ленінський район), вул. Театральна, 11
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет ультразвукової діагностики займається діагностикой внутрішніх органів для виявлення проблемних зон та призначення адекватного лікування.

Послуги, які надаються:

• серця;
  • молочних залоз;
  • щитовидної залози;
  • лімфатичних вузлів;
  • жовчного та сечового міхурів та інш.

Переваги закладу - відсутність черг, вузька спеціалізіція, доброзичливий та грамотний персонал.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабинет ультразвуковой диагностики на Театральной, вартість послуг:

• УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД селезінки
  • УЗД жовчного міхура
  • УЗД органів калитки
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • УЗД лімфатичних вузлів

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алла
20 квітня '23р.
Професіонали своєї справи !
Хочу подякувати Андрію Владиславовичу за професіоналізм обстеження на вищому рівні. А ще за людяність, бо я переселенка з Миколаєва і з мене не взяли ні копійочки за обстеження. Щиро дякую Вам вы лікар з великої літери.
Сніжана
Тут працюють професіонали, які якісно роблять свою роботу!!! Однозначно рекомендую, як один з найкращих кабінетів УЗД у Вінниці
Вадим
30 листопада '-1р.
Якщо мені потрібно зробити ультразвукове дослідження будь-якого органу, я одразу звертаюся до цієї клініки. Бо тут мене влаштовують умови перебування, відсутність черг, високий рівень апарата та професіоналізм лікаря.
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.