Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет сімейного лікаря Семенюк К. А.

4.4
Вінниця, вул. Олександра Довженка, 36
Пн — Пт: 09:00-19:00 Н: 10:00-13:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Приватний кабінет лікаря Семенюк надає дорослим і дітям широкий перелік послуг в області сімейної медицини. Прийом веде дипломований фахівець, головний лікар Семенюк Катерина Анатоліївна.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

 • консультація лікаря;
 • профілактичний огляд;
 • оформлення медичних довідок (університет, школа, садок);
 • електрокардіографія;
 • обстеження організму перед операцією;
 • лікування захворювань шкіри;
 • лікування захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів (бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія, трахеїт);
 • терапія патологій шлунково-кишкового тракту;
 • лікування хронічної серцевої недостатності;
 • лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів.

В ході консультації лікар вислуховує скарги пацієнта, вивчає історію хвороби, оглядає хворого, використовуючи методики пальпації та перкусії, виписує направлення на оглядову рентгенографію, електрокардіографію, ультразвукове дослідження, призначає лабораторні аналізи.

Переваги приватної практики — дотримання лікарської таємниці, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якісне надання послуг та комфортні умови для перебування пацієнтів.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет сімейного лікаря Семенюк К. А., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація сімейного лікаря 300

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Катерина
02 травня '20р.
Декілька днів звернулася онлайн на консультацію і була приємно вражена кваліфікації лікаря як прекрасного спеціаліста та доброзичливої,уважної до пацієнта.Здоровя Вам і всього найкращого.
10
Ярослава
28 січня '20р.
Надзвичайно уважний лікар, мені все надзвичайно сподобалося, була тільки перший раз. Лікар призначила додаткові аналізи. і так прийду на повторний прийом. Від першого прийому враження найпозитивніші.
10
Антоніна
04 січня '20р.
Одразу видно, що лікар кваліфікований. Можу відзначити гарне ставлення до пацієнтів. Лікар задавала багато правильних питань, докопувалася до суті і намагалася зрозуміти в чому проблема хвороби. Вона дала рекомендації і відповіла на всі питання, навіть якщо вони були не по темі. Все що стосувалося здоров'я - фахівець мені розповіла. Рекомендую!
9
Людмила
22 грудня '19р.
Надзвичайно толковий та досвідчений лікар. Декілька днів тому звернулася на консультацію до Катерини Анатоліївни. Залишилася під приємним враженням від кваліфікації спеціаліста. Доброзичлива та уважна до здоров'я пацієнта. Чи буду я надалі лікуватися у цього лікаря? Безперечно так!
10
Руслана
19 грудня '19р.
Дуже хороший, уважний лікар. Я отримав вичерпну консультацію, лікар мене оглянув, вивчив історію моєї проблеми і поставив діагноз. Я залишився повністю задоволений прийомом. Безмежно вдячна лікарю за кваліфікований прийом та консультацію. Більше б таки спеціалістів!
10
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00
7,4
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Меділабс у Вінниці на Київській — це один з філій мережі сучасних лабораторій, які пропонують якісні послуги за доступними цінами. Лабораторії працюють, починаючи з 2013 року, і в своєму штаті мають кваліфікованих фахівців, професіоналів в своєму напрямку роботи. Завдяки використанню інноваційних аналізаторів преміум-класу, якісних реактивів, рекомендованих виробниками обладнання, співробітники лабораторії проводять дослідження в найкоротші терміни і надають результати лабораторної діагностики протягом одного дня.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-12:00
Вінниця пр. Коцюбинського, 6
6,9
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-16:00