Кабінет сімейного лікаря Семенюк К. А.

7.1
Вінниця, вул. Олександра Довженка, 36
Пн — Пт: 09:00-19:00 Н: 10:00-13:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний кабінет лікаря Семенюк надає дорослим і дітям широкий перелік послуг в області сімейної медицини. Прийом веде дипломований фахівець, головний лікар Семенюк Катерина Анатоліївна.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

• консультація лікаря;
  • профілактичний огляд;
  • оформлення медичних довідок (університет, школа, садок);
  • електрокардіографія;
  • обстеження організму перед операцією;
  • лікування захворювань шкіри;
  • лікування захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів (бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія, трахеїт);
  • терапія патологій шлунково-кишкового тракту;
  • лікування хронічної серцевої недостатності;
  • лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів.

В ході консультації лікар вислуховує скарги пацієнта, вивчає історію хвороби, оглядає хворого, використовуючи методики пальпації та перкусії, виписує направлення на оглядову рентгенографію, електрокардіографію, ультразвукове дослідження, призначає лабораторні аналізи.

Переваги приватної практики — дотримання лікарської таємниці, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якісне надання послуг та комфортні умови для перебування пацієнтів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет сімейного лікаря Семенюк К. А., вартість послуг:

• Консультація сімейного лікаря 300

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ярослава
28 січня '20г.
Надзвичайно уважний лікар, мені все надзвичайно сподобалося, була тільки перший раз. Лікар призначила додаткові аналізи. і так прийду на повторний прийом. Від першого прийому враження найпозитивніші.
Антоніна
04 січня '20г.
Одразу видно, що лікар кваліфікований. Можу відзначити гарне ставлення до пацієнтів. Лікар задавала багато правильних питань, докопувалася до суті і намагалася зрозуміти в чому проблема хвороби. Вона дала рекомендації і відповіла на всі питання, навіть якщо вони були не по темі. Все що стосувалося здоров'я - фахівець мені розповіла. Рекомендую!
Руслана
19 грудня '19г.
Дуже хороший, уважний лікар. Я отримав вичерпну консультацію, лікар мене оглянув, вивчив історію моєї проблеми і поставив діагноз. Я залишився повністю задоволений прийомом. Безмежно вдячна лікарю за кваліфікований прийом та консультацію. Більше б таки спеціалістів!

Лікарі клініки Кабінет сімейного лікаря Семенюк К. А.

Семенюк Катерина Анатольевна
Врач общей практики, семейный врач
Консультація 300 грн.
Обрати фах
  • Сімейний лікар
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Записатися на прийом
Вінниця вул, Маяковського 7.
Наркологічна клініка “Ніка” у Вінниці — медичний заклад, який спеціалізується на комплексному лікуванні алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. У клініці здійснюють прийом кваліфіковані спеціалісти зі значним досвідом роботи в області наркології та психології.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 92 (каб. 316)
Приватний кабінет Вітюк Ольги Вікторівни спеціалізується на наданні послуг в області кардіології. Лікар проводить ґрунтовні консультації з розробкою тактики тривалого лікування і динамічного спостереження за хворими.
Вінниця вул. Князів Коріатовичів, 118
7,2
Єдиний у своєму роді приватний медичний заклад, який займається лікуванням всього спектра психоневрологічних розладів, а також надає наркологічну допомогу. Ми надаємо послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження, а також медикаментозне лікування і супровід пацієнтів як в гострому періоді захворювання, так і в реабілітаційному періоді.