Кабінет сімейного лікаря Семенюк К. А.

7.1
Вінниця,
Пн — Пт: 09:00-19:00 Н: 10:00-13:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний кабінет лікаря Семенюк надає дорослим і дітям широкий перелік послуг в області сімейної медицини. Прийом веде дипломований фахівець, головний лікар Семенюк Катерина Анатоліївна.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

• консультація лікаря;
  • профілактичний огляд;
  • оформлення медичних довідок (університет, школа, садок);
  • електрокардіографія;
  • обстеження організму перед операцією;
  • лікування захворювань шкіри;
  • лікування захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів (бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія, трахеїт);
  • терапія патологій шлунково-кишкового тракту;
  • лікування хронічної серцевої недостатності;
  • лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів.

В ході консультації лікар вислуховує скарги пацієнта, вивчає історію хвороби, оглядає хворого, використовуючи методики пальпації та перкусії, виписує направлення на оглядову рентгенографію, електрокардіографію, ультразвукове дослідження, призначає лабораторні аналізи.

Переваги приватної практики — дотримання лікарської таємниці, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, якісне надання послуг та комфортні умови для перебування пацієнтів.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ярослава
28 січня '20г.
Надзвичайно уважний лікар, мені все надзвичайно сподобалося, була тільки перший раз. Лікар призначила додаткові аналізи. і так прийду на повторний прийом. Від першого прийому враження найпозитивніші.
Антоніна
04 січня '20г.
Одразу видно, що лікар кваліфікований. Можу відзначити гарне ставлення до пацієнтів. Лікар задавала багато правильних питань, докопувалася до суті і намагалася зрозуміти в чому проблема хвороби. Вона дала рекомендації і відповіла на всі питання, навіть якщо вони були не по темі. Все що стосувалося здоров'я - фахівець мені розповіла. Рекомендую!
Руслана
19 грудня '19г.
Дуже хороший, уважний лікар. Я отримав вичерпну консультацію, лікар мене оглянув, вивчив історію моєї проблеми і поставив діагноз. Я залишився повністю задоволений прийомом. Безмежно вдячна лікарю за кваліфікований прийом та консультацію. Більше б таки спеціалістів!

Лікарі клініки Кабінет сімейного лікаря Семенюк К. А.

Семенюк Катерина Анатольевна
Врач общей практики, семейный врач
Консультація 300 грн.
Обрати фах
  • Сімейний лікар
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул, Маяковського 7.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 92 (каб. 316)
Приватний кабінет Вітюк Ольги Вікторівни спеціалізується на наданні послуг в області кардіології. Лікар проводить ґрунтовні консультації з розробкою тактики тривалого лікування і динамічного спостереження за хворими.
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 36
Стоматологічна клініка “Дент Лайф” працює з 2006 року, займається діагностикой та лікуванням захворювань зубів та ясен, приділяє особисту увагу ендодонтичній терапії із використанням мікроскопу.
Вінниця вул. Магістратська, 20
7,4
Стоматологічна клініка “StomaLine” пропонує усі види стоматологічної медичної допомоги при лікуванні та профілактиці захворювань зубів та ясен.