Клініки наркології в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи
Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії 8000 грн
Знайдено 2 клініки

Олена
У моєї мами проблеми з алкоголем почалися після розлучення з батьком. Коли протверезіє, шкодує мене і молодшого брата, говорить, що хоче вилікуватися від залежності, але потім знову забувається в пляшці горілки. Про вашу клініку мені розповіли сусіди. Декілька місяців тому я вмовила маму просто сходити на прийом, а нарколог вже зробив все сам. Мама пройшла курс лікування від алкоголізму в стаціонарі, зараз не п'є зовсім.
Василь
Запої для мене не властиві, але іноді трапляються, не можу зупинитися після чергового корпоративу. Виручають наркологи вашої клініки.
Андрій
Я пив досить довго, більше 10 років. Отямився лише, коли дружина забрала дітей і поїхала жити до батьків. Вирішив зав'язати, але виявилося, що самостійно зробити це дуже складно. Звернувся до лікаря, той все уважно розпитав, провів дослідження, порадив кодування. Я погодився. Минуло півроку, поки про алкоголь не думаю.
Михайло
Ніколи не вважав себе алкоголіком, пив потроху, але кожен день — знімав стреси та втому після роботи. Потім помітив, що щоденна порція стала збільшуватися, а дружина все частіше натякала на залежність. Порадили їй вашу клініку, вона вмовила мене сходити на прийом. І я не пошкодував.
Вінниця вул. Соборна, 66 (оф. 25)
Медичний приватний кабінет Мельника М. надає допомогу при хворобах хребта, порушенні кровообігу головного мозку, після травм, інсультів.
  • Консультація нарколога
  • Виведення із запою
  • Лікування алкоголізму
Працює з
Вт: 16:00-20:00 Ср: 11:00-15:00 Чт: 16:00-20:00 Пт: 11:00-15:00
4,5
Вінниця вул, Маяковського 7.
Платформа тверезості, наркологічна клініка у Вінниці — медичний заклад, який спеціалізується на комплексному лікуванні алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. У клініці здійснюють прийом кваліфіковані спеціалісти зі значним досвідом роботи в області наркології та психології.
  • Комплексне лікування алко нарко залежності, ігроманії 8 000
  • Лікування нарко алко залежності (лікування, харчування), 1 сутки 2 000