Видалення чужорідного тіла з вуха в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Видалення чужорідного тіла з вух, гортані, носа (1 зона) 500 грн
Знайдено 2 клініки

Наталія
Дуже вдячна персоналу клініки ЦМСД за вчасну допомогу)Компетентні спеціалісти і приємний персонал)Рекомендую цю клініку)
Василь
Дуже вдячний за надані медичні послуги.
Оксана Хавер
Сучасна клініка і чудова команда лікарів та медперсоналу. Після року безрезультатних походів по лікарях зі своєю проблемою із здоров'ям, подруга порекомендувала цю клініку. Записалася на прийом до Безеги Богдана Михайловича. Скажу чесно були побоювання - МОЛОДИЙ. Але вже після першого спілкування я зрозуміла - професіонал своєї справи. А головне, що мене вразило, його ЛЮДЯНІСТЬ, що в наш час не часто зустрінеш серед лікарів. Щиро вдячна Богдану Михайловичу за вдало проведені дві операції та призначене післяопераційне лікування. Пройшло вже пів року, а я часто згадую цього молодого, енергійного, креативного, перспективного, людяного , професіонала своєї справи . Побільше б таких молодих лікарів нашій медицині. Розвитку вашій клініці, Богдане Михайловичу, вдячних клієнтів. Дякую!!!!❤️❤️❤️
Валерия
Спасибо за экстренную помощь Терапевта с большой буквы Карамаевой Татьяне Сергеевне, грамотный специалист, которая помогла скоординировать действия нескольких специалистов и все закончилось благополучно. Спасибо.
Полтава вул. Соборності, 60 А
Центр Медико-Санітарної Допомоги — цеспеціалізований медичний центр, що надає комплексі послуги діагностики та лікуванні захворювань загального спектра. На території клініки працюють кваліфікованілікарі. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід.
  • Видалення чужорідного тіла з вух, гортані, носа (1 зона) 500
5,6
Полтава ш. Київське, 56 Б
Лікувально-діагностичний центр "Приватна клініка Безега і К" є багатопрофільною медичною установою, провідним напрямком якої становлять хвороби ЛОР-оганів. Клініка почала роботу у 2011 році, фахівці мають вищу категорію кваліфікації.
  • Видалення (діставання) чужорідного тіла з вуха 200