Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування сечокам'яної хвороби у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи

Сечокам’яна хвороба — це наявність каменів у нирках та/або інших органах сечовидільної системи. У зоні ризику перебувають і немовлята, і діти, і дорослі, і пенсіонери. Від віку залежить тип каменів, зокрема у старших людей частіше трапляються сечокислі, а не білкові. Тверді утворення найчастіше з’являються у нирках, сечоводі та сечовому міхурі. Їхній розмір від 3 мм до 15 см. Зрідка маса становить до 3 кілограмів. Симптоми:

 • тупий та виснажливий біль внизу живота, що особливо нестерпний при зміні положення тіла або фізичних навантаженнях;
 • наявність невеликих твердих утворень у сечі;
 • больові відчуття у зоні нирок протягом трьох днів;
 • різке переривання сечовипускання, що супроводжується бажанням продовжити процес;
 • наявність крові у сечі;
 • підвищення температури тіла.

Ступінь виявлення ознак захворювання залежить від типу, розміру, форми та розміщення каменів.

Як лікувати

За наявності різких больових відчуттів пацієнту вводять судинорозширювальні та знеболюючі засоби, інколи препарати із вмістом наркотичних речовин. Лікар призначає медикаментозну терапію. Якщо камені значні за розмірами, після курсу антибіотикотерапії потрібне оперативне втручання. Лікар рекомендує вживати 2-3 літри мінеральної води протягом доби. Її різновиди обираються залежно від особливостей каменів. Санаторно-курортне лікування допоможе швидше відновитись та повернутись до повноцінного життя.

Яку діагностику проходити

Уролог збирає анамнез та вислуховує скарги пацієнта. Вивчає показники:

 • загального аналізу сечі;
 • екскреторної орографії;
 • УЗД;
 • комп’ютерної томографії;
 • радіоізотопної нефросцинтиграфії.

Свідчення сечокам’яної хвороби:

 • наявність новоутворень;
 • порушення діяльності нирок та сечовивідних шляхів;
 • надмірний рівень білка, лейкоцитів та еритроцитів у сечі.

Наслідки

Якщо не лікувати хворобу, виникають такі ускладнення:

 • хронічна або гостра форма пієлонефриту;
 • гострий цистит;
 • нефросклероз;
 • ниркова недостатність;
 • нейрогенна артеріальна гіпертензія;
 • гноїння нирки та її видалення.
3 відгука
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб
7
Помітила кров у сечі. Підвищилась температура тіла та кожне сечовипускання було болісним. Відразу пішла до уролога. Зробили аналіз сечі. Результати аналізу показали, що підвищений вміст білка, еритроцитів та лейкоцитів у сечі. Діагноз був один — сечокам’яна хвороба. Далі, зробила УЗД, щоб встановити розміри та кількість камінців. Було їх там, на щастя, мало. До того ж вони були дрібні. Пропила курс антибіотиків за призначенням лікаря та відвідала санаторій. Проблему вирішено!
7
Незручно про таке писати, але що було то було. Не міг нормально сходити до туалету. Ніби сечовипускання починалось нормально, а вже при завершенні процесу постійно відчував різкий біль. Менше вживав води, бо кожен похід до туалету був справжньою мукою. На наступний день записався до уролога. Пройшов усі діагностичні дослідження, які лікар приписав. Діагноз — камінці у сечовому міхурі. Лікар сказав, що операції не потрібно, бо камінці дуже дрібні. Призначив медикаментозну терапію. За рекомендаціями лікаря пив багато води. Хвороба відступила. Не зволікайте. Зволікання призведе до операції.
7
Відчував нестерпний гострий біль при сечовипусканні. Помітив, що у сечі є дрібненькі камінчики. Записався на прийом. Лікар призначив проходження УЗД. Нирки були забиті камінцями. Розумів, що терпіти біль при кожному поході до туалету не буду. Уролог сказав, що потрібно зробити контактну літотрипсію. Розказав, як буде проходити операція. Я не боявся, бо знав, що анестезія подіє і я нічого не відчуватиму. Так і було. Лікар знищив усі камінці. Одного я навіть залишив на пам'ять. Сечовипускання проходить без проблем.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00
9,0
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймають лікарі: Цепінь Андрій Володимирович, Романів Любомир Олегович
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Лікування сечокам'яної хвороби
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00