Лікування циститу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи

Цистит — це інфекційно-запальне захворювання сечового міхура, яке може бути спричинене:

• переохолодженням тазових ділянок;
  • травмами слизової сечового міхура;
  • сидячим способом життя;
  • гострою та жирною їжею;
  • наявністю хронічних гінекологічних або венеричних захворювань;
  • наявністю інфекцій в організмі;
  • незахищеним сексом;
  • браком гігієни.

До найбільш характерних симптомів гострої форми захворювання належать:

• часте хворобливе сечовипускання;
  • ріжучі болі над ділянкою сечового міхура;
  • помутніння сечі;
  • підвищення температури (у тяжких випадках);
  • домішки крові в сечі (зрідка).

Як лікувати

Щоб позбутися проявів або загострення цього захворювання, потрібно:

• дотримуватись постільного режиму;
  • приймати призначені медикаменти;
  • пити багато теплої рідини;
  • дотримуватися дієти.

При гострому циститі призначають спазмолітики, антибактеріальні препарати, трави з сечогінною дією. При вираженій хворобливості рекомендують препарати, що знімають спазм мускулатури сечового міхура. Сприяє усуненню різей грілка, покладена на низ живота. Допоможуть полегшити стан після хворобливого сечовипускання теплі ванночки з травами або обмивання зовнішніх статевих органів теплою водою з содовим розчином.

Яку діагностику проходити

Повне обстеження при хронічному циститі складається із:

• гінекологічного огляду;
  • загального аналізу сечі;
  • бактеріологічного посіву сечі;
  • аналізу сечі за Нечипоренком;
  • ПЛР-діагностики;
  • цистоскопії;
  • УЗД сечостатевих органів;
  • біопсії (за необхідності).

Наслідки

За умови правильно проведеної терапії симптоми зникають за 5-10 днів. Але часто після домашнього або наспіх виконаного лікування ознаки захворювання зникають лише на деякий час. Справжня причина хвороби залишається в організмі і переходить у хронічну форму. Це може призвести до рубцювання задньої стінки уретри і зменшення її в об'ємі, проникнення інфекції із сечового міхура в нирки, що призводить до пієлонефриту. Серйозне ускладнення хвороби, яке настає за відсутності належного лікування, — це розвиток інтерстиціального циститу, який усувається лише хірургічним способом.

3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Із лікуванням циститу зволікала. Знеболюючі на короткий термін допомагали. Через роботу не мала змоги піти до лікаря. Саме через сидячий спосіб життя та постійні «потерплю» у мене і з’явився цистит. Вирішила самотужки пролікуватися трав’яними настоями. Не допомогло. Тепер не розумію чому відразу разу не пішла до лікаря, адже правильно підібрані медикаменти та лікарські настанови творять чудеса. Забула про цистит раз і назавжди.
Запалився сечовий міхур після того, як почала жити статевим життям. Відразу після сексу відчувала печіння та відчуття наповненого міхура, бігала до туалету 5 разів на годину. На консультації уролог призначив бакпосів сечі. Через 4 дні отримала результат — стафілокок. Пропила фосмофіцин та катарію. Наступні рази не супроводжувались болісними відчуттями.
Цистит став мені подарунком на новорічні свята. Відпочинок на лижах все ж нагадав про себе. Я прекрасно розуміла, що причина мого захворювання — переохолодження. Зволікати не мала як, бо печіння та часті позиви зводили мене з розуму. Я проводила безсонні ночі, постійно вживаючи Уролесан. Ефект був тимчасовий, але цистит знову повертався. На консультації лікар призначив мені міцніший спазмолітик та трави із сечогінною дією. Пила багато теплого чаю та зберігала тіло у теплі. Вже через 3 дні, я позбулась цієї проблеми.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Лікування циститу
Працює з
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Лікування циститу
Працює з 09:00-17:00