Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Контактна літотрипсія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи
Послуга Ціна
Літотрипсія (вага пацієнта до 70 кг) 5000 грн

Контактна літотрипсія — це подрібнення ниркових каменів, їх подальше виведення без потреби у хірургічному втручанні та руйнуванні здорових тканини організму. Метод базується на використанні ультразвукових ударних хвиль. При контактній літорепсії спеціальний інструмент вводиться в організм та впливає безпосередньо на камінь, що зумовлює високу ефективність.

Підготовчі процедури

Щоб підготувати нирки та зменшити тривалість реабілітаційного періоду, пацієнт вживає засоби, які сприяють покращенню кровообігу та збільшенню кількості вітамінів. Важливі також курси антибіотиків. Хоча сучасні препарати мінімізують неприємні відчуття, пацієнту вводять місцеву анестезію. Так попереджається біль, емоційне та фізичне напруження. Хворий не відчуває сигнали нервових закінчень щодо проходження променів через тканини.

Контактна літотрипсія

Лікар акуратно вводить уретроскоп у сечовід, вивчає особливості порожнини через зображення на моніторі. Після виявлення каменя точково впливає лазером або ультразвуковими хвилями. Великі шматки усуваються за допомогою щипців чи специфічного кошика. Невеликі — виходять назовні при сечовипусканні. Уролог на 7-10 діб встановлює сечовідний стент. Пацієнт перебуває на стаціонарному лікуванні протягом 1-3 діб. Ефективність маніпуляції за різними показниками становить від 60 до 95%. Вона залежить від розташування каменя у сечоводі, його розмірів та форми.

Показання та протипоказання

Основне показання — перевищення діаметра каменя над аналогічним показником сечоводів або уретри, що зумовлює його непрохідність. Також маніпуляцію проводять при наявності у складі твердого утворення деяких хімічних компонентів, що можуть спричинити значне погіршення стану організму.

Протипоказання:

 • коларовидні камені;
 • вагітність;
 • великі розміри кіст нирок;
 • наявність кардіостимулятора;
 • гострі форми інфекційних захворювань;
 • аневризма аорти;
 • доброякісні та злоякісні утворення;
 • порушення здатності крові до згортання;
 • хвороби кісток.

Наслідки

Після сеансу контактної літотрипсії:

 • наявні мінімальні пошкодження тканин, тому реабілітаційний період мінімальний;
 • існує висока ймовірність позитивного результату;
 • збережено час, гроші та здоров’я.
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
10
Процедура сучасна, безболісна та дієва. Переконався на собі. Боятися не треба, анестезія робить своє. Скажу чесно, лікар досяг максимального результату. Суворо дотримувався прописаних рекомендацій. День побув у стаціонарі. Добре себе почував, тому вирішив не залежуватися. Ще пропив курс лікування у післяреабілітаційний період. Все в нормі. Дуже вдячний.
7
Не бійтесь робити цю процедуру. Боляче не буде. Вам дадуть місцеву анестезію. У мене було багато камінців, важкий випадок, як кажуть. Проте, операція пройшла успішно. Я бачив, як дістають ці камінчики і дивувався як же ж це може таке утворитися в людському організмі. Лікар дав чіткі відповіді на кожне моє запитання. Позбавився нарешті їх! Жити стало набагато комфортніше.
7
Випробував на собі контактну літотрипсію. Немає чого переживати, якщо ви у руках професіонала. Звичайно, що перед процедурою пройшов курс підготовчих процедур, пив вітаміни і тому подібне. Словом, зробив так, як лікар прописав. Мав невелику кількість каменів, однак вони провокували появу уретриту. 2 дні перебував на стаціонарі під наглядом лікаря. Уролог у мене був першокласний, постійно запитає, підбадьорить. Головне — каменів і уретриту немає!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,0
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика Приймають лікарі: Подебрий Андрій Орестович, Грицина Юрій Ростиславович
 • Літотрипсія (вага пацієнта до 70 кг) 5 000
 • Літотрипсія (вага пацієнта від 70 до 90 кг) 5 500
 • Літотрипсія (вага пацієнта від 90 до 110 кг) 6 000
 • Літотрипсія (вага пацієнта від 110 до 120 кг) 6 500
 • Повторний сеанс літотрипсії 850
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00