Лікування сечокам'яної хвороби у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи в Галицькому районі (Центр)
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Помітила кров у сечі. Підвищилась температура тіла та кожне сечовипускання було болісним. Відразу пішла до уролога. Зробили аналіз сечі. Результати аналізу показали, що підвищений вміст білка, еритроцитів та лейкоцитів у сечі. Діагноз був один — сечокам’яна хвороба. Далі, зробила УЗД, щоб встановити розміри та кількість камінців. Було їх там, на щастя, мало. До того ж вони були дрібні. Пропила курс антибіотиків за призначенням лікаря та відвідала санаторій. Проблему вирішено!
Незручно про таке писати, але що було то було. Не міг нормально сходити до туалету. Ніби сечовипускання починалось нормально, а вже при завершенні процесу постійно відчував різкий біль. Менше вживав води, бо кожен похід до туалету був справжньою мукою. На наступний день записався до уролога. Пройшов усі діагностичні дослідження, які лікар приписав. Діагноз — камінці у сечовому міхурі. Лікар сказав, що операції не потрібно, бо камінці дуже дрібні. Призначив медикаментозну терапію. За рекомендаціями лікаря пив багато води. Хвороба відступила. Не зволікайте. Зволікання призведе до операції.
Відчував нестерпний гострий біль при сечовипусканні. Помітив, що у сечі є дрібненькі камінчики. Записався на прийом. Лікар призначив проходження УЗД. Нирки були забиті камінцями. Розумів, що терпіти біль при кожному поході до туалету не буду. Уролог сказав, що потрібно зробити контактну літотрипсію. Розказав, як буде проходити операція. Я не боявся, бо знав, що анестезія подіє і я нічого не відчуватиму. Так і було. Лікар знищив усі камінці. Одного я навіть залишив на пам'ять. Сечовипускання проходить без проблем.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Лікування сечокам'яної хвороби" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Галицькому районі (Центр) на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
4,9