Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування неспецифічного уретриту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи

Неспецифічний уретрит ― це запалення сечовипускального каналу у чоловіків та жінок, що було викликано різновидом мікроорганізму, відмінним від тих, які передаються статевим шляхом. Хворобу необхідно підозрювати при:

  • печінні під час сечовипускання;
  • виділеннях (слизових, із неприємним запахом, кров’янистих) з уретри;
  • підвищеній кількості лейкоцитів.

Як лікувати

Лікування неспецифічного уретриту найчастіше полягає в призначенні антибіотиків, ефективних щодо мікроорганізму, виділеного при посіві. При визначенні ознак простатиту пацієнт потребує його лікування. Недостатність сучасних медичних знань про це захворювання стала причиною того, що лікування часто виявляється малоефективним. Допоміжно призначають промивання антибактеріальними засобами сечівника.

Терапія проводиться в домашніх умовах. Медикаменти призначаються лікарем і приймаються суворо за призначенням. Це можуть бути антибактеріальні препарати для місцевого (наприклад, мірамістин, препарати ромашки, перманганат калію, протаргол) або внутрішнього застосування (пефлоксацин, ципрофлоксацин, амоксилав, норфлоксацин). Можуть призначатися також імуномодулятори (для місцевого або внутрішнього застосування), фітопрепарати. Додатково лікар може виписати, якщо це потрібно, вітамінні комплекси. Крім медичних препаратів, слід дотримуватися деяких правил. По-перше, на час лікування бажано утриматися від статевих актів. По-друге, треба зменшити фізичні навантаження. По-третє, дотримуватися дієти.

Яку діагностику проходити

Діагностика захворювання передбачає такі дослідження: загальний мазок, посів виділень з уретри, ПЛР, дослідження передміхурової залози (УЗД, пальцеве дослідження, секрет передміхурової залози). Значну роль відіграє інформація про статеве життя за останні кілька місяців: незахищені анальні й оральні контакти з непостійними та постійним статевими партнерами.

Наслідки

Неспецифічний уретрит може перейти в ускладнені форми: орхоепідидиміт, звуження сечовипускального каналу або гнійний простатит. Якщо вчасно не звернутися до лікаря, наслідки можуть бути дуже неприємними та навіть небезпечними.

81
9,0
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймає лікар: Романів Любомир Олегович
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Лікування неспецифічного уретриту
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00