Лікування уретриту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи

Уретрит — це запалення сечівника в результаті поширення бактеріальних та вірусних збудників інфекції, гонококів та неінфекційних факторів. Часто причиною захворювання стають статеві захворювання, кишкова паличка або грибок. До неінфекційних передумов належать травми сечовипускального каналу, алергічні реакції, нерегулярне статеве життя, порушення метаболізму, надмірні фізичні навантаження. Симптоми:

• відчуття дискомфорту в зоні сечівника;
  • гнійні або інші нестандартні виділення;
  • різкі больові відчуття;
  • часті позиви до сечовипускання;
  • зміна кольору сечі.

У чоловіків ознаки захворювання проявляються чіткіше, а у жінок можуть бути взагалі відсутні.

Як лікувати

Лікування передбачає:

• застосування антибіотиків із урахування чутливості збудника захворювання;
  • підвищення імунітету шляхом прийому відповідних препаратів;
  • введення лікувальних рідин у сечовипускальний канал (не варто застосовувати при гострій формі уретриту);
  • уживання великих об’ємів води;
  • відмову від споживання алкоголю, гострих страв та приправ;
  • відсутність статевих контактів.

Яку діагностику проходити

Уролог збирає анамнез та вислуховує скарги пацієнта. Установлює час появи відчуттів дискомфорту, болі, печіння, зміни кольору та наявності дивних виділень у сечі, регулярність сечовипускань. Оглядає пацієнта та ознайомлюється із історією хвороби. Лікар призначає:

• мікроскопію урологічного мазка;
  • уретроскопію;
  • уретрографію;
  • загальний аналіз сечі;
  • бактеріальний посів урологічного мазка;
  • УЗД;
  • ПЦР-діагностику.

Наслідки

У разі тривалого, прихованого перебігу уретриту та відсутності професійної медичної допомоги виникають такі ускладнення, як:

• цистит;
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Микола
З’явився уретрит. Нестерпний біль змусив мене швидко записатися до уролога. Лікар призначив проходження деяких аналізів. Здав загальний аналіз крові та сечі. Венеричних захворювань не мав, тому сподівався, що нічого серйозного. Не хотів приймати антибіотиків, так як після них виникають дуже тривалі закрепи. Однак потрібно було їх приймати. Дякую лікареві, що підкріпив лікування уретриту препаратами, які підтримують мікрофлору кишківника. Ані закрепів, ані уретриту.
11 октября '16 г.
Михайло
Я страждала від неінфекційного уретриту, що виник унаслідок сечокам’яної хвороби. Лікар мені пояснив, що дрібні камінці, які проходять крізь уретру пошкоджують слизову оболонку. Саме це і спричинює запалення уретри. Спочатку приймала знеболюючі. Однак, пояснила лікареві, що все ще відчуваю біль. Хоча розуміла, що знеболюючим тут не зарадиш. Призначені антибіотики подолали хворобу. Моя вам порада, не засмічуйте організм продуктами самолікування. Зверніться до професіонала і захворювання через лічені дні пройде.
Іван
Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування...
  • Лікування уретриту
Записатися на прийом