Лікування алергії в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи
7,9
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Алерго-імунологічний центр Клініка професора Пухлика спеціалізується на діагностиці та лікуванні алергій та захворювань імунної системи. Приймають лікарі: Суркова Наталія Михайлівна, Богомолов Артемій Євгенович, Корицька Ірина Володимирівна
Ірина, 23 березеня '17р.

По-перше, хамовиті баришні на ресепшині, які не всиляють довіри, по-друге зробила харчові алергопроби - результат був негативний, але коли почала їсти продукти то почалась алергія. Це звичайно тільки одиночний випадок у мене, але все ж

Працює з 08:30-16:30
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

Працює з 09:00-19:00
3,7
Вінниця вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 10 (каб. 8)
Консультативно-діагностичний центр «Пульмікс» займається встановлення діагнозу для хворих з проблемами дихальної системи для дітей та дорослих.
Працює з 09:00-17:00