Лікування алергії у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи в Залізничному районі
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
Раніше я була яскраво-вираженим алергиком. Шоколад і мої улюблені ананаси були продуктом-табу. Ані шматочка в рот, бо зразу починалась алергія. Не хотіла аж так себе мучити і обмежувати. Подруга порадила одного хорошого дерматолога. Він не хороший, він просто прекрасний!!! Призначив мені таке лікування, що дозволило у розумних дозах вживати шоколад і їсти ананаси. ДЯКУЮ!!!!!
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,2
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Лікування алергії
Працює з 09:00-18:00

Лікування алергії в лікарнях в інших районах Львова

7,7
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Лікування алергії
Працює з