Контурна пластика губ у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги в Галицькому районі (Центр)
Контурна пластика губ «Академия красоты Ольги Судник (Olga Sudnyk Academy of Beauty), косметологический центр» 3900 грн
Знайдено 2 клініки

Олександра
Доброго дня) проходила курси з базової косметології і мені все дуже сподобалось!
Уляна
Генадій Маркович Каліка перевершив мої сподівання ,яким має бути висококваліфікований хірург. Робила ринопластику носа так як у вусі стріляло від дитячої травми ( влитіла носом в дерево) і міняла форму носа. Сама операція пройшла прекрасно, мала ускладнення так як завчасно почались місячні, Генадій Маркович віртуоз своєї справи з 40річним досвідом знайшов рішення
Афанасій
Дуже приємна і ввічлива. Відразу відповіла на мої запитання. Видно що професіонал своєї справи. Тут же порадила що робити. Комплексно підійшла до проблеми, сказала які здати аналізи. Запропонувала вирішення проблеми. Загалом мені все сподобалося.
Ольга П.
Лікар привітна. Все чітко мені пояснила і розповіла, що не зайняло багато часу. Все по справі, відповідала на мої запитання. Запропонувала декілька можливих варіантів вирішення проблеми, та пояснила переваги і недоліки кожного з них.
5,2
Львів вул. Вороного, 3 (каб. 101)
р.Галицький (Центр)
Найрізноманітніші ефективні косметологічні послуги надаються у косметологічному кабінеті Ольги Судник.
  • Контурна пластика (корекція і наповнення) губ 3 900
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
  • Контурна пластика (корекція і наповнення) губ
Працює з