Клініки косметології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Сихівському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
У мене росло волосся на підборідді. Дуже сильно через це комплексувала. Постійно його збривала, але вона виростало і виростало. Спробувала різну мазь. Результат не змінився. Зважилась на фотоепіляцію. Відразу скажу, що не боліло. Відчувала тепло і не більше того. Пройшла 3 сеанси, щоб забути про цю проблему. Як же мені ця процедура налагодила життя! Дякую лікареві за успішне виконання!
Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!
Все життя сиджу на дієтах. Активно борюсь із зайвою вагою. Не буду вихвалятися, але результату добилась. Проте, целюліт — це важкий ворог. Які я тільки вправи у спортзалі не перепробувала, результат незмінний. Я запитала у своєї подруги, як вона, втративши вагу, позбулась целюліту. Олена порадила спробувати аницелюлітне обгортання. Пройшла цілий курс і ось результат. Процедуру робили обережно, тому немає на тілі жодних подряпин. Скажу вам чесно, целюліт відступає. Тому такий метод теж варто спробувати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405 р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
  • Консультація косметолога
  • Консультація косметолога
  • Плазмоліфтинг обличчя
Середня оцінка користувача 9.1

Години роботи:

Косметологія в лікарнях в інших районах Львова

Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
  • Кріотерапія від 89

• Мезотерапія обличчя
  • Мезотерапія очей
Середня оцінка користувача 8.8

Львів вул. Богомольця, 3 р.Личаківський
  • Підтяжка брів нитками з мезониток
  • Плазмоліфтинг
  • Плазмоліфтинг голови
  • Плазмоліфтинг навколо очей
  • Плазмоліфтинг рук
Середня оцінка користувача 6.7

Львів вул. Героїв УПА, 55 р.Франківський
  • Грязеві обертання в поєднанні з магнітотерапією від 25
  • Озокеритові обертання в залежності від площі накладання
  • Сінні обертання в залежності від площі накладання від 50
  • Антицелюлітна програма 400