Клініки офтальмології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Леонід
Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
Даша
В око потрапила тирса. Ой не передати, яке це жахливе відчуття чужорідного тіла в оці. Пішла до офтальмолога. Одна коротенька і не дуже приємна процедура і все у нормі! Дякую Вам. Гарне ставлення. Немає метушні. Лише позитивні відгуки!
02 октября '16 г.
Аліка
Квартально ходжу до офтальмолога. Зір падає. Студентка і багато часу проводжу за комп’ютером. Міопія змусила мене одягнути окуляри у підлітковому віці. Всі насміхалися. Тепер перейшла на лінзи. Довгий час не могла підібрати різновид, який мені підходив би. Звернулась до офтальмолога. Лікар з першого разу поцілив у яблучко. Можу носити контактні лінзи цілий день, хоча око дуже чутливе. Дякууууу!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Дитяча поліклініка "Веселка" - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до...
  • Консультація офтальмолога 250
  • Витяг чужорідного тіла з ока 200