Клініки гастроентерології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи в Сихівському районі
1 відгук
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Хірургічний центр пропонує пацієнтам проведення діагностики та лікування організму за допомогою оперативного лікування. Виконуються як планові, так і необхідні хірургічні операції.
  • Операція при виразці шлунка
Працює з 09:00-21:00

Гастроентерологія в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко «ДієтЦентр» існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
  • Консультація гастроентеролога
  • Консультація гастроентеролога
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
9,3
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймають лікарі: Нагурська Ірина Іванівна, Буфан Марія Миронівна
  • Консультація гастроентеролога 330
Львів, вул. Антоновича, 102
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймає лікар: Яріш Тетяна
Працює з 08:30-21:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби от 400
  • Лікування хронічних гастритів от 400