Клініки гастроентерології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи в Сихівському районі
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Микита
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Ліза
Після святкування свого дня народження отруїлась. Напевно, салат із майонезом спровокував таке. Точно не знаю, що то було, але блювання і пронос сильно змучили мене. На перший день не після до лікаря. Думала, банальщина, само пройде. На другий день стало ще гірше. Лікар призначив мені так звані «шипучки» для очищення організму і трав’яний настій. Свій організм я не занапастила шкідливими таблетками, а наслідки святкування минули на наступний день.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Гастроентерологія" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
У районах міста