Клініки стоматології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Сихівському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405 р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймають лікарі: Лисоконь Юлія Юріївна, Пустельник Анастасія Ігорівна, Біндас Ірена Ігорівна
  • Художня реставрація зубів
  • Видалення молочних зубів
Середня оцінка користувача 9.1

Години роботи:

Стоматологія в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Сахарова, 82/17 р.Франківський

• Керамічні вініри на зуби
  • Зубна імплантація
Середня оцінка користувача 8.4

Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
Львів вул. Шевська, 1 р.Галицький (Центр)
  • Лікування зубів
Середня оцінка користувача 8.5

7,2
Львів вул. Кармелюка, 5 р.Личаківський
  • Консультація стоматолога
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Вибілювання зубів
  • Лікування зубів під наркозом