Клініки неврології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі неврологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Консультація невропатолога 250
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Мій батько нещодавно пережив інсульт. Потрібно було по-трохи реабілітовуватися. Дякувати Богові потрапили до досвідченого спеціаліста, який призначив дієве лікування. Його комплекс препаратів та вправ повернув тата до повноцінного життя. Навіть і не думали, що зможемо досягти такого результату. Дуже дякуємо.
Напередодні випускного балу їхала у маршрутці і мене дуже сильно продуло. На наступний ранок не могла повернути шиєю. Записалась на онлайн-консультацію. Лікар приписав мазь Фаніган та знеболюючий препарат Нурофен. Через 2 дні танцювала на випускному! Дякую дуже.
Довгий час мучився від порушення уваги. Дуже багато неприємностей у мене через це сталося. Зрозумів, що якщо зараз не піти до невролога, то потім буде занадто пізно. Лікар трапився дуже добрий. Навіть коли мені було важко зібрати слова до купи, він був тактичний та стриманий. Зараз приймаю призначений ним курс лікування: препарати, які стимулюють мозкову активність. Ходжу на сеанси іглорефлексотерапії. Допомагає!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр «Ехокор на Угорській» було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном. Приймають лікарі: Кладько Орест Ярославович, Яворська Наталія Петрівна, Романюк Наталя Романівна
Сергій, 04 травня '17р.

Класна клініка

• Консультація невропатолога 250
  • Консультація невропатолога (кандидат медичних наук) 450
  • Повторна консультація невропатолога 180
  • Комплексний прийом невропатолога з приводу виявлення порушень кровопостачання головного мозку (консультація, ЕЕГ, УЗД судин шиї) 700
  • Консультація з приводу проблем порушення сну 250
Працює з 09:00-19:00
5,6
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Дитяча поліклініка «Веселка» - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.
Вероника, 02 березеня '17р.

Спасибо Вам за качественное УЗИ — все очень быстро и результат сразу. Я очень довольна выбором врача. Рекомендую.

• Консультація невролога 250
Працює з 08:00-20:00