Базисмед, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Базисмед — це клініка для усієї сім’ї. Послуги консультуючих лікарів , аналізи та УЗД обстеження як для дорослих так і для дітей. Для максимального комфорту прийом в нашому закладі ведеться за попереднім записом, тому Вам не доведеться очікувати в чергах. А наявність спеціальних дитячих куточків дозволить ваші малечі приємно та з користю провести час перебування в стінах нашого закладу.

Сьогодні Базисмед пропонує послуги наступних відділень:

1) Поліклінічне відділення (консультації вузьких спеціалістів)

• уролог;
  • педіатр;
  • терапевт;
  • дерматолог;
  • проктолог;

2) Діагностичне відділення (інструментальна діагностика на апаратах експертного рівня)

• 3D-4D УЗД вагітності (скринінг);
  • УЗД обстеження всіх органів;
  • Холтер;
  • ЕКГ;
  • Еластографія.

3. Відділення флебології (діагностика та лікування варикозу)

4. Гінекологічне відділення

5. Хірургічне відділення

6. Лабораторна діагностика ( усі види аналізів, генетичні аналізи, та ін).

Базисмед, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗД простати з еластографією 950
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне з еластографією 950
  • УЗД кульшових суглобів (діти) 350
  • УЗД щитовидної залози (діти) 220
  • УЗД нирок, наднирників та сечового міхура (діти) 450
  • Ехокардіографія (діти) 500
  • УЗД легень 550
  • УЗД органів черевної порожнини ОЧП (печінка, жовчний міхур, підшл. залоза, селезінка), нирок, наднирників з доплерографією судин (діти) 550
  • УЗД органів черевної порожнини ОЧП (печінка, жовчний міхур, підшл. залоза, селезінка) (діти) 350
  • Нейросонографія 400
  • Розкриття абсцесу 700
  • Розкриття фурункула 700
  • Мініфлебектомія 7 000
  • Склеротерапія мілких судин "судинні зірочки" від 2 000
  • Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) в комплексі з мініфлебектомією та підбором компресійного трикотажу 15 000
  • Консультація флеболога 400
  • Консультація кардіоревматолога 350

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Образцова Галина
16 березеня '21р.
Чудова клініка. Ввічливий персонал, ніяких черг, усе вчасно по запису. Обслуговування на найвищому рівні. Дякую лікарю Хомишину І. Т. За лікування варикозу, операція під місцевою анастезією, безболісна. Ніяких прихованих платежів, усе через касу. З собою нічого не потрібно брати, усе необхідне є. Я дуже задоволена і раджу всім цю клініку. Дякую))))
10 грудня '20р.
Хочу висловити велику вдячність лікарю УЗД Кваснюк Оксані Василівні. Нещодавно я пройшла у неї ультразвукове обстеження черевної порожнини і була надзвичайно приємно вражена уважністю, чуйністю та професійністю проведення процедури, а також привітним ставленням. Завдяки правильно поставленому діагнозу та поясненню подальших дій моє здоров'я залишилось поза небезпекою. Оксана Василівна Кваснюк чудовий та грамотний висококваліфікований фахівець, справжній знавець своєї справи, адже як відомо "Bene dignoscitur, bene curatur" - Правильно розпізнається, добре лікується. Від спілкування з лікарем у мене залишилось дуже приємне враження та позитивні емоції. Низький уклін Вам, шановна Оксано Василівно, Ваша праця безцінна!
29 жовтня '20р.
Дякую лікарні.ком за оперативний запис до лікаря. А також висловлюю слова вдячності Базисмед за високий професіоналізм, привітне відношення та якісну медичну допомогудопомогу.
29 жовтня '20р.
Сьогодні була на консультаціі у лікаря. Дуже комфортні умови, красивий кабінет, приємний персонал. Однозначно рекомендую клініку та лікаря. Залишилась дуже задоволена сервісом та компетентністю.
Надежда
28 жовтня '20р.
Обращалась к врачу во время беременности. Осталась довольна приемом и консультацией, а также УЗИ. Хорошая клиника, буду всем рекомендовать.
Анастасія
27 жовтня '20р.
Обслуговування дійсно на дуже високому рівні. Чистота, привітність, увага персоналу - все це заслуговує найвищої оцінки. УЗД проводили в затишному кабінеті з величезним екраном, де я спостерізала за своїм малюком. В подарунок видали фото і пакетик з різними тестовими кремами та підгузками. Таких підхід насправді не залишає байдужим нікого. Бажаю вам процвітання та побільше вдячних пацієнтів.
Петро
27 жовтня '20р.
Хочу висловити велику вдячність Владиславу Володимировичу за якісну та кваліфіковану медичну допомогу. Чудовий спеціаліст, який знає та любить свою справу.
Наталя Олександрівна
26 жовтня '20р.
Зверталась до дерматолога в Базисмед. Хороший спеціаліст. Уважний персонал до всіх деталей.
Андрій
26 жовтня '20р.
Прекрасна клініка та відмінний сервіс. Усім рекомендую. Нічого не нав'язують. Немає тиску та залякування. Хороший європейський підхід.
Віра
30 вересня '20р.
Дякую за комфорт, обслуговування приємно вразило. В медичний центр такого рівня не страшно іти)
Небеснюк Наталія Іванівна
09 липня '20р.
Дуже вдячна персолалу медичного центру за їх злагоджену роботу ,,чуйність і відданість своїй професії а особливо лікарям до яких я зверталася Килим В.М.. і Бучмей М.М. ,я просто у захваті !
14.05.2017
21 березеня '20р.
Після того, як народила дитину, почала прибавляти у вазі. Але мене це зовсім не влаштовувало, вирішила звернутися за допомогою до цього спеціаліста. Вона вислухала мене, оглянула, розписала правильне харчування. Вже є перші результати.
ОЛЕКСАНДРА
18 березеня '20р.
Хочу щиро подякувати судинному хірургу Хомишину Івану Тарасовичу, за проведену мені 3 міс.тому операцію на лівій нозі методом радіочастотної абляції з приводу варикозної хвороби. Насамперед відзначу максимальний психологічний комфорт у всьому, ідеальну чистоту в клінці, турботу про пацієнта, індивідуальний підхід, чуйність, людяність, високий професіоналізм і бездоганнну якість наданих послуг. І хоча я хвилювалася, все пройшло швидко і безболісно. Однозначно рекомендуватиму Вас знайомим, хто потребує допомоги!!! Ще раз дуже дякую Вам!!!
Николь
18 березеня '20р.
Дуже чудовий спеціаліст. Уміє знайти спільну мову з дитиною. Декілька разів були у неї на прийомі, та завжди задоволені результатами. Одразу помітно. що лікар співчуває, та усіма силами намагається допомогти. Рекомендую!
16 березеня '20р.
Я прийшла до лікаря з невірним діагнозом. Але після обстеження та здачі аналізів поставила мені точний діагноз і призначила необхідні мені препарати. Я приймаю їх другий день, помітила значне поліпшення. Я залишилася дуже задоволена.
13 березеня '20р.
Это высший класс клиники.Комфортно начиная с порога клиники,внимательно.Особенно Врачу с большой буквы Хомишин Иван Тарасович огромное спасибо и его команде, побольше таких специалистов, я могу смело сказать ,что этот врач,человек Гордость Украины.
Имя
27 лютого '20р.
Грамотний спеціаліст. Дуже часто буваю у Надії Вікторівни на прийомі. Консультуюся у неї з приводу моєї дієти. Усім дуже задоволена. Лікар, справжній знавець своєї справи. ЇЇ рекомендації завжди дієві, та допомагають. Рекомендую!
27 лютого '20р.
Супер лікар! Уважний і компетентний лікар, ось запорука здоров'я жіночого організму! Ірина Миколаївна, справжній віртуоз у своїй справі. Приємна у спілкуванні, та кваліфікований лікар! Прийом якісний та ретельний. Дуже рекомендую!
Олександр
18 лютого '20р.
Дуже хороша клініка, порадували дуже професіонали лікарі)) А також особливо задоволений сервіс-менеджером,дуже ввічливі і дуже приємні♥️
Роксолана
17 лютого '20р.
Прийшла на прийом, лікар дуже приємна людина, вислухала всі мої скарги. Приділила достатньо часу для огляду, все пояснила, порадила в якому напрямку рухатися далі. Від прийому тільки позитивні емоції! Спасибі фахівцю за кваліфікацію!
Урсатій Людмила
15 лютого '20р.
Хочу подякувати Хомишину І.Т. за вдало та професійно проведену операцію. Також персоналу клініки спасибі за людяне відношення до відвідувачів. Буду рекомендувати усім своїм друзям та знайомим. Побільше б таких спеціалістів.
Kateryna
13 лютого '20р.
Кваліфікований спеціаліст! Відповідально ставиться до своєї роботи, та пацієнтів. Лікування призначає з урахуванням побажань пацієнта. Дуже подобається метод викладу інформації. все доступно, та зрозуміло. Зауважень ніяких немає.
11.04.2017
11 лютого '20р.
Відмінний лікар. Наталію Валеріївну знаю давно, дуже швидко поставила правильний діагноз. Уважно поставилася до мого прохання, врахувала всі мої побажання. Лікування ефективно діє. Усім повністю задоволена, прийду ще! Рекомендую!
Павел
08 лютого '20р.
Хороший лікар, дуже сподобалася. Уважна, дуже багато питань задавала, володіє свіжою інформацією у своїй сфері. Спеціаліст зацікавлена у вирішенні проблеми пацієнта. Була у багатьох лікарів, але Наталія Валеріївна - найкраща!
05 лютого '20р.
Мені все сподобалося, все добре. Мені все пояснила, надала необхідну інформацію про стан мого організму. Запропонувала додатково обстежитися на гормональний фон. Результати прийшли швидко, і лікар призначила лікування. Прийду ще!
Інна
30 січня '20р.
Дуже рекомендую, все швидко, приємний персонал, чистота. Все сподобалось
27 січня '20р.
Проходила УЗД. Все сподобалося. Обслуговування на високому рівні. Дуже гарні лікарі. Всім рекомендую!
Катерина
13 січня '20р.
Гарні умови ,і достойні лікарі
Світлана
27 листопада '19р.
Проходила УЗД, здавала аналізи я залишалась задоволена, все чітко мені розказали, чистота, чудова атмосфера і головне ніяких тобі довжелезних черг. Рекомендую.
19 листопада '19р.
Очень приятно удивлена сервисом. Все вежливые и стараются помочь. Доктор тоже очень большой проффесионал. Всем рекомендую Филимонова Владимира.
Інна
04 листопада '19р.
Була на консультації з чоловіком у даного лікаря щодо варикозу. Дуже якісно провів діагностику і призначив лікування. Однозначно рекомендую звертатись щодо такої проблеми,як варикоз до Хомишина Івана Тарасовича )
Валя
04 листопада '19р.
Робили операцію у цього доктора на дві ноги, видаляли вени лазером. Дуже добре все зробив, ноги вже не турбують, і відношення у всього персоналу було привітне. Тепер усім рекомендую не терпіти той варикоз, а іти сюда і лікувати.
Галина
26 вересня '19р.
все сподобалось
Володимир Сергійович
26 вересня '19р.
Провели мені тут операцію на варикоз. Лікар Андрій Миколайович Симотюк. Все дуже добре. Я довольний, а головне знову можу ходити без болів в ногах. Усім раджу не затягувати з лікуванням, бо сам терпів більше 10 років. Здоров'я усьому персоналу.
Василь
25 вересня '19р.
Хочу висловити подяку,за те,що чекали своєї черги,лише 30хвилин,чудове обслуговування,так тримати!!!
Катерина
21 серпня '19р.
Проходила УЗИ в клинике Базисмед. Осталась довольна обслуживанием персонала, чистотой и приятной атмосферой. Советую
07 серпня '19р.
Я задоволена... мені подобаєттся.
Маша
04 березеня '19р.
Возила на консультацию свекровь. Она конечно не очень хотела ехать к врачу, не доверяет медицине. Но после консультации стала более благосклонна к лечению. Врач выписал компрессионное белье, назначил УЗИ. Надеюсь, ее здоровье быстро восстановится.
Галина
24 лютого '19р.
Дуже страждаю на екзему, особливо влітку. Тому періодично звертаюсь до лікарів для профілактичних мір. Дуже вдячна лікарю за його турботу та увагу, допомагає мені одужувати.
Коваль Василь
14 грудня '18р.
Дуже гарне відношення і в чергах не треба стояти.
12 грудня '18р.
Дуже задоволена лікарем-гінекологом. Дійсно допомогла відновити здоров'я. До цього часу довго лікувала , як виявилось зовсім не те, а у Базисмед, Ірина Федорівна наполягла на детальній діагностиці, і виявили справжню причину захворювання. Величезне дякую за вашу віддану працю.
Юля
10 грудня '18р.
Спасибо этому сайту, что помог мне найти доктора. В Базисмед я приехала из Каменец-Подольского, делала у них операцию, все очень прекрасно прошло, уехала домой в тот же день. Еще 5 дней после операции врач постоянно дистанционно делал контроль моего выздоровления. Очень приятно, что присутствовала такая забота, это очень неожиданно, что не я звоню доктору с разными вопросами и уточнениями, а он звонит , с целью уточнить, как я себя чувствую, соблюдаю ли все рекомендации и т.д. Очень хороший врач и замечательный медицинский центр.
Валентина Володимирівна
23 жовтня '18р.
Найкращий медичний центр в Чернівцях по діагностиці та організації внутрішньої роботи. Все чітко, без черг, записалась на свою годину, прийшла, зробила обстеження і не очікуєш по кілька годин, як в Діагностичному на Стасюка. Дуже задоволена роботою та кваліфікацією лікарів, зокрема, Статна Надія, у якої щороку проходимо узд щитовидки, та ендокринолог Іванна Михайлівна, що проводить консультації та назначає і контролює лікування.
Тарас
28 вересня '18р.
Були з дітьми на УЗД. Все на вищому рівні. Є дитячий куточок з іграшками, в кабінеті на окремому телевізорі ідуть мультфільми, що відволікає дитину, і дає можливість лікарю зробити якісно обстеження. Молодці, що враховуєте усі деталі. Так тримати.
Світлана
28 вересня '18р.
Дуже вдячна лікарю Хомишину і всій команді Базисмед. Робила операцію на вени. Все було швидко, без болю, і без будь якого дискомфорту. Дуже раджу цього лікаря.
Світлана Петрівна
08 червеня '18р.
Лікувала тут варикоз. Дуже задоволена результатом, лікар молодий, але має вже великий досвід, і зробив усе чудово. Дякую усьому персоналу.
Тетяна
17 квітня '18р.
Була на прийомі у дієтолога, дуже гарно лікар проконсультував, розписала індивідуальну дієту. Результатом надзвичайно задоволена.
17 квітня '18р.
Очень понравился педиатр Чорногуз Мария Ивановна. Добрая, внимательная, но самое главное, что лечит не симптомы, а причину, старается ее понять и назначить лечение исходя из причин.

Лікарі клініки Базисмед, медичний центр

• Хірург
  • Ендокринолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,2
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Записатися на прийом
Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та отоларингологія.
Записатися на прийом
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.