Медичний центр Базисмед

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Базисмед – це клініка для усієї сім’ї. Послуги консультуючих лікарів , аналізи та УЗД обстеження як для дорослих так і для дітей. Для максимального комфорту прийом в нашому закладі ведеться за попереднім записом, тому Вам не доведеться очікувати в чергах. А наявність спеціальних дитячих куточків дозволить ваші малечі приємно та з користю провести час перебування в стінах нашого закладу.

Сьогодні Базисмед пропонує послуги наступних відділень:

1.Поліклінічне відділення( консультації вузьких спеціалістів)

• уролог
  • педіатр
  • терапевт
  • дерматолог
  • проктолог

2.Діагностичне відділення (інструментальна діагностика на апаратах експертного рівня)

• 3D-4D УЗД вагітності (скринінг)
  • УЗД обстеження всіх органів
  • Холтер
  • ЕКГ
  • Еластографія

3.Відділення флебології ( діагностика та лікування варикозу)

4. Гінекологічне відділення

5. Хірургічне відділення

6. Лабораторна діагностика ( усі види аналізів, генетичні аналізи, та ін)

Медичний центр Базисмед, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• УЗД простати з еластографією 850
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне з еластографією 850
  • УЗД кульшових суглобів (діти) 350
  • УЗД щитовидної залози (діти) 220
  • УЗД нирок, наднирників та сечового міхура (діти) 250
  • Ехокардіографія (діти) 400
  • УЗД органів черевної порожнини ОЧП (печінка, жовчний міхур, підшл. залоза, селезінка), нирок, наднирників з доплерографією судин (діти) 550
  • УЗД органів черевної порожнини ОЧП (печінка, жовчний міхур, підшл. залоза, селезінка) (діти) 350
  • УЗД органів черевної порожнини ОЧП (печінка, жовчний міхур, підшл. залоза, селезінка)+УЗД нирок,наднирників з доплерографією судин 600
  • Нейросонографія 300
  • Розкриття абсцесу 700
  • Розкриття фурункула 700
  • Мініфлебектомія 7 000
  • Склеротерапія мілких судин "судинні зірочки" від 2 000
  • Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) в комплексі з мініфлебектомією та підбором компресійного трикотажу 15 000
  • Консультація флеболога 400

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Світлана
27 листопада '19г.
Проходила УЗД, здавала аналізи я залишалась задоволена, все чітко мені розказали, чистота, чудова атмосфера і головне ніяких тобі довжелезних черг. Рекомендую.
19 листопада '19г.
Очень приятно удивлена сервисом. Все вежливые и стараются помочь. Доктор тоже очень большой проффесионал. Всем рекомендую Филимонова Владимира.
Галина
26 вересня '19г.
все сподобалось
Володимир Сергійович
26 вересня '19г.
Провели мені тут операцію на варикоз. Лікар Андрій Миколайович Симотюк. Все дуже добре. Я довольний, а головне знову можу ходити без болів в ногах. Усім раджу не затягувати з лікуванням, бо сам терпів більше 10 років. Здоров'я усьому персоналу.
Василь
25 вересня '19г.
Хочу висловити подяку,за те,що чекали своєї черги,лише 30хвилин,чудове обслуговування,так тримати!!!
Катерина
21 серпня '19г.
Проходила УЗИ в клинике Базисмед. Осталась довольна обслуживанием персонала, чистотой и приятной атмосферой. Советую
07 серпня '19г.
Я задоволена... мені подобаєттся.
Коваль Василь
14 грудня '18г.
Дуже гарне відношення і в чергах не треба стояти.
Надія
12 грудня '18г.
Дуже задоволена лікарем-гінекологом. Дійсно допомогла відновити здоров'я. До цього часу довго лікувала , як виявилось зовсім не те, а у Базисмед, Ірина Федорівна наполягла на детальній діагностиці, і виявили справжню причину захворювання. Величезне дякую за вашу віддану працю.
Юля
10 грудня '18г.
Спасибо этому сайту, что помог мне найти доктора. В Базисмед я приехала из Каменец-Подольского, делала у них операцию, все очень прекрасно прошло, уехала домой в тот же день. Еще 5 дней после операции врач постоянно дистанционно делал контроль моего выздоровления. Очень приятно, что присутствовала такая забота, это очень неожиданно, что не я звоню доктору с разными вопросами и уточнениями, а он звонит , с целью уточнить, как я себя чувствую, соблюдаю ли все рекомендации и т.д. Очень хороший врач и замечательный медицинский центр.
Валентина Володимирівна
23 жовтня '18г.
Найкращий медичний центр в Чернівцях по діагностиці та організації внутрішньої роботи. Все чітко, без черг, записалась на свою годину, прийшла, зробила обстеження і не очікуєш по кілька годин, як в Діагностичному на Стасюка. Дуже задоволена роботою та кваліфікацією лікарів, зокрема, Статна Надія, у якої щороку проходимо узд щитовидки, та ендокринолог Іванна Михайлівна, що проводить консультації та назначає і контролює лікування.
Тарас
28 вересня '18г.
Були з дітьми на УЗД. Все на вищому рівні. Є дитячий куточок з іграшками, в кабінеті на окремому телевізорі ідуть мультфільми, що відволікає дитину, і дає можливість лікарю зробити якісно обстеження. Молодці, що враховуєте усі деталі. Так тримати.
Світлана Петрівна
08 червеня '18г.
Лікувала тут варикоз. Дуже задоволена результатом, лікар молодий, але має вже великий досвід, і зробив усе чудово. Дякую усьому персоналу.
Тетяна
17 квітня '18г.
Була на прийомі у дієтолога, дуже гарно лікар проконсультував, розписала індивідуальну дієту. Результатом надзвичайно задоволена.
17 квітня '18г.
Очень понравился педиатр Чорногуз Мария Ивановна. Добрая, внимательная, но самое главное, что лечит не симптомы, а причину, старается ее понять и назначить лечение исходя из причин.

Лікарі клініки Медичний центр Базисмед

• Флеболог
  • Хірург
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 10:00-14:00
Чернівці Парковий проїзд, 10 В
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Чернівці вул. Воробкевича, 33
Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та отоларингологія.