Хірургічна клініка професора Суходоля

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Хірургічна клініка професора Суходолі А.І. проводить хірургічні втручання різного виду складності та післяопераційну реабілітацію. Операції проводить провідний хірург, професор, доктор медичних наук, фахівці клініки пройшли навчання або стажування у медичних закладах за кордоном.

Послуги, які пропонує клініка:

• консультація хірурга, травматолога, уролога, кардіохірурга;
  • хірургія стравоходу, шлунку, кишечнику;
  • операції на печінці виконуються ультразвуковим скальпелем;
  • лапароскопія жовчного міхура;
  • видалення гриж;
  • малоінвазивна кардіологія;
  • ендопротезування суглоба;
  • видалення келоїдних рубців.

Переваги клініки - високий професіоналізм персоналу, діагностика на базу обласної клінічної лікарні, комфортні палати реабілітації для пацієнтів та їх близьких, дбайливе ставлення.

Знаходиться заклад за адресою вул. Пілотська, 1, корпус 7.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Хірургічна клініка професора Суходоля, вартість послуг:

• Резекція шлунка
  • Ендопротезування кульшового суглоба

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
Лікар від бога,врятував мою маму,величезне спасибі.м.Славута
Виолета
Прошу працівників клініки прийняти подяку, яку я висловлюю. Багато років я працюю лікарем,і звичайно в стані оцінити уважне, професійне і, що є досить важливо, дбайливе ставлення до кожного пацієнта. На всі запитання-чітка відповідь! А у мене як пацієнтки,було багато різноманітних запитань. Дякую Вам сердечно, за фахівців високого рівня, яких показують тільки в хороших худ. фільмах. За те, що навіть в нічний час, незважаючи на сильну втому, не зникає усмішка на обличчях медичного персоналу... Особливу подяку хочу висловити доктору медичних наук, професору, кавалеру ордена «За заслуги» ІІІ ступення, заслуженому лікарю України – Суходолі Анатолію Івановичу. Ви людина від Бога, та по справжньому достойні цих нагород! Ви той лікар якому я можу довірити своє життя, та життя дорогих для мене людей! Низький уклін Вам, дякую Богу за те, що Ви є...
Даня
Это самый отвественный и умный доктор! Помог на все 100!
Артем
Чудовий хірург. До роботи немає жодних претензій.
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
9,5
Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 08:00-17:00
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00