Хірургічна клініка професора Суходолі

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Хірургічна клініка професора Суходолі А.І. проводить хірургічні втручання різного виду складності та післяопераційну реабілітацію. Операції проводить провідний хірург, професор, доктор медичних наук, фахівці клініки пройшли навчання або стажування у медичних закладах за кордоном.

Послуги, які пропонує клініка:

• консультація хірурга, травматолога, уролога, кардіохірурга;
  • хірургія стравоходу, шлунку, кишечнику;
  • операції на печінці виконуються ультразвуковим скальпелем;
  • лапароскопія жовчного міхура;
  • видалення гриж;
  • малоінвазивна кардіологія;
  • ендопротезування суглоба;
  • видалення келоїдних рубців.

Переваги клініки - високий професіоналізм персоналу, діагностика на базу обласної клінічної лікарні, комфортні палати реабілітації для пацієнтів та їх близьких, дбайливе ставлення.

Знаходиться заклад за адресою вул. Пілотська, 1, корпус 7.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Хірургічна клініка професора Суходолі, вартість послуг:

• Резекція шлунка

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Виолета
27 вересня '17г.
Прошу працівників клініки прийняти подяку, яку я висловлюю. Багато років я працюю лікарем,і звичайно в стані оцінити уважне, професійне і, що є досить важливо, дбайливе ставлення до кожного пацієнта. На всі запитання-чітка відповідь! А у мене як пацієнтки,було багато різноманітних запитань. Дякую Вам сердечно, за фахівців високого рівня, яких показують тільки в хороших худ. фільмах. За те, що навіть в нічний час, незважаючи на сильну втому, не зникає усмішка на обличчях медичного персоналу... Особливу подяку хочу висловити доктору медичних наук, професору, кавалеру ордена «За заслуги» ІІІ ступення, заслуженому лікарю України – Суходолі Анатолію Івановичу. Ви людина від Бога, та по справжньому достойні цих нагород! Ви той лікар якому я можу довірити своє життя, та життя дорогих для мене людей! Низький уклін Вам, дякую Богу за те, що Ви є...
Даня
01 листопада '16г.
Это самый отвественный и умный доктор! Помог на все 100!
Артем
21 серпня '16г.
Чудовий хірург. До роботи немає жодних претензій.

Лікарі клініки Хірургічна клініка професора Суходолі

Суходоля Анатолій Іванович
Хірург
Обрати фах
  • Хірург
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2
Приватна медична практика "Педіатрічна допомога" надає загальну допомогу у лікуванні дітей в напрямках педіатрії та отоларингології.
Хмельницький вул. Вайсера, 12/1
6,1
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
Хмельницький вул. Соборна, 33
6,1
Медичний центр Надії Бурмаки створений у 1989 році, спеціалізований на лікуванні різних видів залежностей - алкогольної, ігрової, харчової і тютюнової.
Пн — Пт: 09:00-14:00 Сб: 09:00-14:00 Н: 09:00-14:00
Хмельницький вул. Подільська, 171/1
7,5
Багатопрофільна медична клініка "Мед Арт" надає допомогу у діагностиці та лікуванні патологій різного напрямку.