Ромигайла Наталя Володимирівна

Ревматолог
Ромигайла Наталя Володимирівна, терапевт, спеціалізується в галузі ревматології. Надає консультації з питань профілактики та лікування захворювань, пов’язаних із суглобами та тканинами, займається діагностикою та лікуванням псоріатичного артриту.

Останнім часом почала помічати біль у суглобах, спочатку усе пояснювала віком, а потом вирішила таки сходити до лікаря. Звернулася за порадою подруги до Наталі Володимирівни за допомогою. Завдяки призначеному лікуванню зараз відчуваю себе прекрасно. Дякую!
Занималась в тренажерном зале и переусердствовав заработала растяжение. Обратилась к Наталье Владимировне, мой друг-спортсмен к ней ходит с подобными проблемами. Она назначила лечение, и после у меня боль прошла и проблема не перешла в разряд "серьезных". Спасибо.

• 1985 р. — Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова, лікувальна справа.

• посвідчення № 369/86 від 26.06.1986 ВМІ ім. М.І. Пирогова — Терапия;
  • довідка № 1 від 16.08.1991 про спеціалізацію на робочому місці на базі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова — Ревматологія;
  • посвідчення № 36 від 16.05.2017 р. Департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА — Ревматологія.
Схожі спеціалісти:
Терапевт, Ревматолог