Добове моніторування артеріального тиску в Житомирі

Добове моніторування артеріального тиску 270 грн.
Добовий моніторинг артеріального тиску, 1 доба 300 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Олександра
Уважна,компетентна,людяна !
Дуже високий рівень прийому клієнтів (пацієнтів). Чудові спеціалісти, які допоможуть вам з вашими проблемами. Я рада що в Житомирі є така клініка
Илона Валдимировна
Расскажу один случай. Пришла я как-то к Владимиру Николаевичу на осмотр, так как давно лечусь у него после перенесенного инфаркта. Была на приеме с мужем и вскользь сказала, что его беспокоит кашель. Галаган назначил обследование и обнаружил у него болезнь сердца, назначил таблетки. Сейчас мы оба чувствуем себя отлично! Спасибо!
лена
я сама врач др.специализации.пришла на приём прочитав отзыв в интернете . не могла найти врача данной специализации ,который ответил бы мне на интересующие вопросы по поводу моего здоровья. очень довольна консультацией .советую .буду советовать всем знакомым помимо интернета .
Нина
Швидко, конкретно, побачимо як діятимуть ліки
Наталия Федулова
Очень хороший специалист. Внимательный, подробно все объясняет. Дает дальнейшие рекомендации. Спасибо
7,4
Житомир вул. Чорновола, 4
Центр функціональної діагностики Полісся Кардіо Плюс створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи.
  • Добовий моніторинг артеріального тиску, 1 доба 300
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
  • Добове моніторування артеріального тиску 270