Сторінка 8. Діагностичні центри Львова

4,0
Знайдено 109 клінік

Сб Нед Цілодобово
Марія
Вчора забирали маму до лікарні з переламаною ногою. Приїхали швидко. Взяли маму два здорових лікаря та винесли до швидкої. В травмпункті маму обстежили і сказали що оперувати небудуть бо є проти покази. Всі обстеження проводили на носилках швидкої. Після нас аналогічно доправили додому. Дякую щиро швидкій Богдан. Вони дійсно дані нам Богом.
Маргарита
Перевозили цією швидкою маму на КТ легень Приїхали вчасно з киснем бо ми дихали ним вдома . Знесли як її царівну з 3-го поверху і весь цей час кисень поступав. На обстеженні КТ вона також дихала киснем швидкої. За такі моменти хочеться щоб дійсно приватна швидка була на такому рівні. Якщо комусь потрібно то непожалієте.
Юрко
Так легко і професійно ще нас неперевозили. Навіть для 103 треба було шукати четверо сусідів. Міцного Вам здоров'я! Рекомендую.
Ви дійсно професіонали своєї справи! Так трепетно та уважно перевезли мою матусю що я дивом дивувалася! Бажаю Вам міцного здоров'я ! Тримайте медицину на такому ж високому рівні !
Мирон
Щиро вдячний швидкій Богдан за перевезення мого тата на МРТ голови. Лікарі дуже уважні, співчутливі, та виважені. Якщо чесно то ніколи б не міг подумати що у Львові на такому рівні можлива медицина швидкої! Легких Вам та вдячних пацієнтів ! Ще раз дякую.
Микола Іванович
Дякую бригаді швидкої Богдан за те ,що вивели мене із похмілля. Дуже важко мені побороти цього змія. Приїхали швидко ,взнали всі дрібниці як мого здоров'я так і причини мого проступку. Прокапали мене вдома у моєму ж ліжку ,правда алкоголю було багато то на ранок процедуру повторили. Переспався і через день на роботі. Дякую що Ви є.
Львів вул. Чернігівська, 23А
р.Личаківський
Педіатричний приватний центр Династія надає консультаційні і діагностичні послуги батькам та маленьким пацієнтам. Ведеться консультативний прийом гінеколога, огляд і спостереження в період вагітності, УЗД внутрішніх органів.
Львів Яворівський р-н, с. Бірки, вул. Хмельницького, 33б
Сучасний паліативний медичний центр "Богдан" спеціалізується в області швидкої допомоги та транспортуванні хворих по території України.
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
Львів вул. Дудаєва, 19/2
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології "Версаль" спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3
р.Франківський
Багатопрофільна клініка "Здоров'я" являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування...
4,3
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
4,3
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.